Przechodzi na free to play

The Sims 4 darmowe dla każdego. Gra przechodzi na model free to play

Mamy dobrą wiadomość dla fanów popularnej serii gier The Sims. EA zdecydowało się na zmianę modelu dystrybucji jednego ze swoich sztandarowych tytułów. Jak się okazuje - popularne "The Sims 4" będzie teraz za darmo dla każdego. Wszystko przez to, że gra przechodzi na popularny model "free to play". Co to oznacza? 

Materiały promocyjne gry

The Sims 4 darmowe dla każdego 

Gra The Sims 4 nareszcie będzie dostępna za darmo dla każdego. Electronic Arts postanowił bowiem, że 18 października 2022 roku podstawowa wersja tego tytułu przejdzie na model "free to play". Oznacza to, że pogramy za darmo w grę na wszystkich współczesnych konsolach (PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series S/X), a także na PC. 

Tego samego dnia, tj. 18 października, odbędzie się także wydarzenie, które poświęcone będzie przyszłości "Simsów". Transmisję oglądać będzie można na oficjalnych kanałach marki na Twitch oraz na platformie YouTube

Gra będzie dostępna za darmo w podstawowej wersji, bez dodatków (oczywiście poza tymi, które dostępne były za darmo). Osoby, które posiadają już grę lub zakupią ją przed przejściem gry na model "free to play", otrzymają w prezencie darmowy dostęp do kolekcji Oaza Wystroju. 

Nic, tylko grać! 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO