Na podstawie popularnej książki

Shantaram. Zwiastun serialu od Apple TV+. Kiedy premiera?

Nowy thriller Apple TV+, "Shantaram", doczekał się swojego zwiastuna. Produkcja oparta jest na bardzo popularnej książce Gregory'ego Davida Robertsa. Zobaczcie, kiedy będzie można oglądać pierwsze odcinki, zwiastun produkcji, a także obsadę i twórców serialu. 

Materiały promocyjne filmu

Shantaram - zwiastun serialu 

Serial powstał na podstawie książki. Showrunnerem, scenarzystą i producentem wykonawczym jest Steve Lightfoot, który doskonale znany jest z pracy przy serialu "Hannibal". 

Bohaterem serialu jest Lin Ford, zbieg, który w latach 80. postanowił uciec do Mumbaju, aby tam zacząć życie na nowo. Nie ma problemu, żeby wtopić się w tłum osób, które żyją w tym indyjskim mieście. Samotny w mieście, którego nie zna, bardzo łatwo ładuje się w kłopoty. A w zasadzie to one same lgną do Lina. Kiedy jednak główny bohater zakochuje się w tajemniczej i intrygującej Karli, będzie musiał wybierać między wolnością, a miłością i wszystkimi komplikacjami, które są z tym związane. 


W obsadzie zobaczymy Charliego Hunnama, który wcieli się w rolę Lina Forda. Obok niego: Shubham Saraf, Elektra Kilbey, Fayssal Bazzi, Luke Pasqualino, Alyy Khan, Sujaya Dasgupta, Vincent Perez, David Field czy Shiv Palekar. 

Premiera serialu już 14 października 2022 roku na Apple TV+. Nowe odcinki będą pojawiały się co tydzień. Serial będzie liczył dwanaście odcinków w sezonie pierwszym. 


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO