Przebije Grę o Tron?

The Last of Us - serial będzie prawdziwym gigantem

Zapewne zapalonym graczom nie trzeba przedstawiać "The Last of Us". To gra studia Naughty Dog, która od wielu lat jest niezwykle popularna. Nic dziwnego, że ktoś się nią w końcu zainteresował i postanowił stworzyć na jej podstawie serial. I to nie kto inny, a HBO. I według nowych doniesień - platforma nie zamierza oszczędzać na produkcji. Szykuje się drugi gigant na miarę "Gry o Tron"? 

Materiały promocyjne gry

Ogromny budżet i wiele miesięcy na planie 

Akcja serialu HBO ma rozgrywać się w postapokaliptycznym świecie, gdzie przemytnik Joel spotyka 14-letnią dziewczynkę o imieniu Ellie. Podejmuje się zadania, aby wydostać ją ze strefy kwarantanny. Zaczynają długą, niebezpieczną podróż, która zaowocuje wieloma historiami. Będą musieli walczyć zarówno z ludźmi zainfekowanymi, jak i tymi, którzy ocaleli, ale już dawno utracili swoje człowieczeństwo. 

Portal ComicBook poinformował, że twórcy serialu działają z niesamowitym rozmachem i wieszczą tym samym prawdziwego giganta wśród seriali. Jak podaje portal - producenci nie chcą szczędzić ani grosza na serialu, a same prace na planie będą trwały aż 12 miesięcy. Dzięki temu, że serial powstaje w Kanadzie - zyskają na tym również okoliczne miasteczka i firmy, co niesamowicie cieszy przedstawiciela związku zawodowego IATSE - Damiana Pettiego. 

HBO niedawno potwierdziło, że produkcja będzie liczyła 10 odcinków. Twórcą serialu jest Craig Mazin - twórca "Czarnobyla". Wśród reżyserów można wymienić m.in. Ali Abbasi czy Jasmilę Zbanić. Pilotowy odcinek reżyserować będzie Kantemir Bałagow. 

Póki co nie wiadomo, kiedy "The Last of Us" w wersji serialowej pojawi się na platformie. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO