Przebije Grę o Tron?

The Last of Us - serial będzie gigantem większym niż Gra o Tron

Zapewne zapalonym graczom nie trzeba przedstawiać "The Last of Us". To gra studia Naughty Dog, która od wielu lat jest niezwykle popularna. Nic dziwnego, że ktoś się nią w końcu zainteresował i postanowił stworzyć na jej podstawie serial. I to nie kto inny, a HBO. I według nowych doniesień - platforma nie zamierza oszczędzać na produkcji. Szykuje się drugi gigant na miarę "Gry o Tron"? 

Materiały promocyjne gry

Ogromny budżet i wiele miesięcy na planie 

Akcja serialu HBO ma rozgrywać się w postapokaliptycznym świecie, gdzie przemytnik Joel spotyka 14-letnią dziewczynkę o imieniu Ellie. Podejmuje się zadania, aby wydostać ją ze strefy kwarantanny. Zaczynają długą, niebezpieczną podróż, która zaowocuje wieloma historiami. Będą musieli walczyć zarówno z ludźmi zainfekowanymi, jak i tymi, którzy ocaleli, ale już dawno utracili swoje człowieczeństwo. 

Portal ComicBook poinformował, że twórcy serialu działają z niesamowitym rozmachem i wieszczą tym samym prawdziwego giganta wśród seriali. Jak podaje portal - producenci nie chcą szczędzić ani grosza na serialu, a same prace na planie będą trwały aż 12 miesięcy. Dzięki temu, że serial powstaje w Kanadzie - zyskają na tym również okoliczne miasteczka i firmy, co niesamowicie cieszy przedstawiciela związku zawodowego IATSE - Damiana Pettiego. 

HBO niedawno potwierdziło, że produkcja będzie liczyła 10 odcinków. Twórcą serialu jest Craig Mazin - twórca "Czarnobyla". Wśród reżyserów można wymienić m.in. Ali Abbasi czy Jasmilę Zbanić. Pilotowy odcinek reżyserować będzie Kantemir Bałagow. 

Póki co nie wiadomo, kiedy "The Last of Us" w wersji serialowej pojawi się na platformie. Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO