Gwiazda serialu odpowiada

Nawiedzony dom na wzgórzu - czy jest szansa na 3. sezon?

Najpierw był "Nawiedzony dom na wzgórzu". Później - "Nawiedzony dwór w Bly". Fani zastanawiają się, czy na tym koniec tego serialu z platformy Netflix, który tak pokochali. Niestety - wcale nie mamy zbyt dobrych wieści. Prawdopodobnie to koniec antalogii, gdyż producent serialu zajął się innymi projektami. Jedna z jego ulubionych aktorek zabrała w tej sprawie głos. 

Materiały promocyjne serialu

Co dalej z "Nawiedzonym domem na wzgórzu"? 

Carla Gugino, która pojawiła się w obu sezonach, udzieliła na ten temat obszernej odpowiedzi portalowi Comic Book. Powiedziała, że w tym momencie szans praktycznie nie ma, ale znając twórcę - Mike'a Flanagana - wszystko się może zdarzyć: 

Nie jestem związana z tym [nad czym Flanagan obecnie pracuje], ale my naprawdę uwielbiamy razem pracować. Tak więc myślę, że tak, ekscytuję się na myśl o tym, czym będziemy się dalej zajmować – czy będzie to kolejny "Nawiedzony" czy coś innego. Myślę, że publiczności zawsze jest trudno – a ja mogę się z tym identyfikować, bo też jestem publicznością dla rzeczy, w których sama nie gram – bo zakochujesz się, angażujesz się i po prostu kochasz te rzeczy. Ale myślę, że powinniśmy też pamiętać – jeśli chodzi o wsparcie i ekscytowanie się – o punkcie widzenia artysty. Jeśli patrzysz na Boba Dylana czy kogoś takiego, patrzysz na tych wspaniałych artystów, oni zawsze w końcu muszą powiedzieć: "OK, skończyłem ten rozdział, bo chcę pozostać świetny i być coraz lepszy". Wiecie, co mam na myśli? Tak więc nie wiem, czy [Flanagan] zakończył już czy nie [przygodę z "Nawiedzonym"], ale myślę, że jeśli nie będzie trzeciego, to dlatego, że według niego to, co jest następne, jest lepsze. A jeśli uda mu się sprawić, że to będzie świetne, to to powstanie

Obecnie producent faktycznie pracuje nad kilkoma nowymi projektami, w tym dwoma nowymi horrorami dla platformy Netflix. Mimo to - wielu chciałoby zobaczyć "Nawiedzony..." ponownie, prawda? 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO