Co nas czeka?

Stranger Things - teaser 4. sezonu serialu

Netflix w końcu trochę zaspokoił ciekawość widzów, którzy nie mogą się już doczekać na 4. sezon "Stranger Things". Na ich oficjalnym kanale na YouTube pojawił się właśnie teaser do 4. sezonu produkcji. Okazuje się, że sporo cofniemy się w nim do przeszłości i eksperymentów, jakie prowadził doktor Brenner. Niestety, to pocieszenie w stosunku do tego, że prawdopodobnie w tym roku, ponownie, nie zobaczymy nowego sezonu serialu. Nagrania nadal bowiem trwają i nie wiadomo, kiedy się to skończy. No ale na osłodę mamy teaser... 

Teaser 4. sezonu "Stranger Things" 

Teaser zabiera nas w bardzo mroczne klimaty, a dokładniej... w przeszłość. Będziemy świadkami eksperymentów, jakie przeprowadzał na dzieciach doktor w swoim laboratorium w Hawkins. 

Materiały promocyjne serialu

Klimat jest mroczny, przerażający wręcz, a napięcie mocno się nasila. I wtedy właśnie powraca jeden z głównych czarnych charakterów z serialu. Martin Brenner, którego dzieciaki nazywają, dla niepoznaki, "tatą", zapowiada, że "planuje coś naprawdę wyjątkowego". I zwraca się z pytaniem wprost do Jedenastki, czy na pewno go słyszy. 

To nieco potwierdza domysły fanów, że Brenner powróci. Widać jednak, że mogą być to jedynie retrospekcje. 

Kiedy zobaczymy nowy sezon serialu? Najprawdopodobniej, jak podkreślał Finn Wolfhard, serialowy Mike, dopiero w 2022 roku. Pozostałe trzy sezony serialu możecie oglądać na Netflixie. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO