Kto pobił wszystkich?

Netflix Polska - najchętniej oglądane seriale w kwietniu

Serwis Flixpatrol, który codziennie zajmuje się zbieraniem danych dotyczących oglądanych produkcji na Netflixie, udostępnił właśnie swoją listę kwietniową. Oto 10 najchętniej oglądanych produkcji w zeszłym miesiącu. Okazuje się, ze zwycięzca mógł być tylko jeden. I jeśli regularnie wchodzicie na Netflixa to doskonale wiecie, kto znalazł się na pierwszym miejscu, zostawiając daleko w tyle całą konkurencję. Oto wielcy wygrani! 

10 najpopularniejszych seriali w kwietniu na Netflixie 

Na 10 miejscu znalazł się serial "Ferajna z Baker Street", czyli młodzieżowa opowieść ze świata Sherlocka Holmesa. Niestety, serial okazał się jednak zbyt słaby i dlatego Netflix zdecydował się na usunięcie produkcji zaledwie po dwóch miesiącach od wrzuceniu pierwszych odcinków na platformę. Tuż za tym serialem znalazł się "Riverdale", który wpadł na platformę z nowym sezonem, tuż po przeskoku czasowym. Teraz na nowe odcinki przyjdzie nam poczekać, bowiem stacja CW ogłosiła przerwę do 11 sierpnia. Na kolejnych miejscach uplasował się "Koci domek Gabi" i nowa produkcja - "Cień i kość". Na 6. miejscu znalazł się serial "The Crown". 

Materiały promocyjne serialu

TOP 5 produkcji Netflixa w kwietniu otwiera serial "Ginny & Georgia" (który niedawno otrzymał zamówienie na 2. sezon!). Tuż za nimi znajduje się produkcja dla dzieci, czyli "Psi Patrol". Kto z kolei znalazł się na podium? Zobaczcie wszystkie produkcje w liście poniżej: 

10. Ferajna z Baker Street - 43 punkty 
9. Riverdale - 58 punktów 
8. Koci domek Gabi - 61 punktów 
7. Cień i kość - 69 punktów 
6. The Crown - 74 punkty 
5. Ginny & Georgia - 126 punkrów 
4. Psi patrol - 201 punktów 
3. Wąż - 208 punktów 
2. Kto zabił Sarę? - 249 punktów 
1. Szpital New Amsterdam - 282 punkty 

Nie mogło być inaczej. Serial od wielu miesięcy znajduje się w TOP10 Netflixa. Opowiada o dr Maxie Goodwinie, który walczy, aby biurokracja nie miała wpływu na pacjentów i chce przywrócić szpital do dawnej świetności. Obecnie na platformie są dostępne 2. sezony (w USA emitowany jest 3. sezon). 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO