O czym opowie?

Skazana - nowy serial Player.pl

Player.pl szykuje nowy serial, który będzie można oglądać już od sierpnia na ich platformie. Oparty został na książce Ewy Ornackiej pod tytułem "Skazane na potępienie". Wiele z postaci zostało również opartych na prawdziwych przestępczyniach, które doskonale znane są z pierwszych stron gazet. Ale po kolei... O czym dokładnie będzie opowiadała produkcja? 

Materiały promocyjne serialu

Skazane - o czym opowie serial? 

Główną bohaterką serialu jest Alicja Mazur, która jest sędzią Sądu Okręgowego. To kobieta, która odniosła naprawdę wielki i spektakularny sukces zawodowy. Posłała za kraty wiele osób. Jest nieustępliwa wobec każdego przestępcy. I z tego jest głównie znana. Niespodziewanie zostaje oskarżona o zabójstwo, którego nie popełniła. Trafia do więzienia dla kobiet, otoczona tymi, które niegdyś sama posyłała na długie odsiadki... Jako sędzia nie będzie miała łatwo. Jest bowiem na samym dole układu pokarmowego. Jedynym oparciem będzie dla niej nastoletnia córka, a to, co będzie trzymało ją przy życiu to chęć zemsty i udowodnienia, że to nie ona jest winna. 

W rolę Alicji Mazur wcieli się Agata Kulesza. Obok niej zagrają Bartłomiej Topa, Martyna Byczkowska, Michał Czernecki czy Marta Malikowska. A to nie koniec genialnej obsady! 

Serial będzie dostępny na Player.pl już w sierpniu. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO