Nowe zdjęcia zza kulis

Seks w wielkim mieście - Carrie i Mr. Big razem?

Wszyscy byli przekonani, że Carrie straci swoją wielką miłość (co nadal nie jest wykluczone). Ale może jednak będą żyli długo i szczęśliwie? Nowe zdjęcia zza kulis serialu, dają sporą nadzieję fanom związku Carrie i Mr. Biga. Zobaczcie, jak wygląda szczęśliwa para po latach na zdjęciach Sarah Jessicy Parker i Chrisa Notha. Wspomnienia wracają, prawda? 

instagram; @cynthiaenixon

And just like that - zdjęcia zza kulis 

"Seks w wielkim mieście" powraca po latach w formie 10-odcinkowego serialu o tytule "And just like that...", który oglądać będzie można na HBO Max. Każdy dzień na planie to dzień na nowe teorie fanowskie, dużo niecierpliwości, domysły i spekulacje. Czasami podkręcają je sami aktorzy. W tym przypadku - Sarah Jessica Parker i Chris Noth, którzy na Instagramie podzielili się zdjęciami zza kulis.

Sarah Jessica Parker napisała: 

Ta dwójka. Założę się, że nie pójdą dzisiaj spać wcześnie 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez SJP (@sarahjessicaparker)

Z kolei Chris Noth napisał: 

Znów razem! 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Chris Noth (@chrisnothofficial)

Czy to oznacza, że Carrie i Big będą razem? Fani spekulują, że albo para się rozwiedzie, albo jednak będzie dalej ze sobą, całkowicie szczęśliwa. Ale jednak ziarno niepewności wprowadziło pojawienie się na planie Bridget Moynahan - serialowej Natashy. Jaka jest prawda? Cóż... Trzeba poczekać na oficjalny zwiastun, a najlepiej na 10. nowych odcinków serialu. 

A póki co - możecie oglądać "Seks w wielkim mieście" na HBO GO


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO