O czym opowie?

Kuchnia - nowy serial komediowy Polsatu

Polsat coraz mocniej stawia na produkcje komediowe. Po sukcesie "Kowalscy kontra Kowalscy" postanowiono pójść w to dalej. I dlatego własnie w 2021 roku, od września, będziemy mogli oglądać produkcję "Kuchnia". Ponownie zobaczymy sporą dawkę humoru w iście gwiazdorskiej obsadzie. Zobaczcie, o czym będzie nowy serial Polsatu. 

Polsat; materiały promocyjne serialu

Polsat - nowy serial "Kuchnia" 

Serial będzie opowiadał o grupie kucharzy, którzy pracują w renomowanej restauracji, która specjalizuje się w kuchni francuskiej. Do zespołu dołączy młody Maks, który jest absolutnym mistrzem wpadek. Nic nmu nie wychodzi. Czeka na niego sporo wyzwań, którym nie do końca będzie potrafił sprostać. Już pierwszego dnia będzie trudno... Czy przypodoba się swojemu wymagającemu szefowi kuchni? 

Będzie sporo śmiechu z powodu wad, zalet, marzeń i aspiracji głównych bohaterów. Poznamy niezdarnego Maksa, nieprzejednanego szefa kuchni, właścicielkę konkurencyjnej knajpy, charyzmatycznego właściciela czy nieco szaloną managerkę. 

W serialu zobaczymy, w rolach głównych, Patryka Cebulskiego, Marię Dębską, Tomasza Karolaka, Eryka Lubosa oraz Martę Żmudę-Trzebiatowską. Na czele produkcji stoi Okił Khamidov, który odpowiada zarówno za reżyserię, jak i scenariusz. Producentem wykonawczym jest Tako Media. 

Zobaczcie zwiastun nowej produkcji: Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO