Bestseller na Empik przed premierą

Roksana Węgiel wydała książkę! Co znajdziecie w "The X Book"? Już jest bestsellerem

Roksana Węgiel jest jedną z najmłodszych gwiazd, które odniosły taki sukces. Zaczęło się od wygranej w „The Voice Kids”, potem Eurowizja dla dzieci, wiele hitów na swoim koncie, a teraz jeszcze… książka! Według Empiku już stała się bestsellerem, a jej premiera zapowiedziana była dopiero na 13.11.2019. Co takiego można znaleźć w tej książce? Czy będzie to opis życia Roxie, czy raczej coś przystępnego dla każdej nastolatki?

AKPA; popularne.pl

Jedno jest pewne – to będzie doskonały prezent dla każdej fanki Roksany Węgiel. Na pewno spodoba się każdej dziewczynie, która marzy, by być bliżej swojej idolki. Mało tego! Spodoba się absolutnie każdej nastolatce.

„The X Book”

To typowa książka dla nastolatek, która ma formę notatnika, a nawet bardziej – pamiętnika. Będzie można tam uzupełniać pewne rzeczy samodzielnie. Odpowiada się na pytania, wpisuje swoje myśli, określa cele życiowe i opracowuje kwestie modowe. Pojawi się tam nie tylko Roksana, ale zapewne także inne gwiazdy – na jednych ze stron jest bowiem Cleo.
Dodatkowo naklejki i wycinanki. Czy Roksana sama coś tam opracowała, czy jedynie użyczyła swojego wizerunku? Tego nie wiemy.

Zdjęcie wnętrza z książki

Sprawdźcie opis od wydawcy:

Uwaga! Startujemy! Ty, twoja bff, no i ... Roksana Węgiel z przyjaciółmi. To prawdziwa petarda dla wszystkich, którzy mają swoje pasje, lubią to, co robią i wierzą, że marzenia się spełniają. The X Book to świat ludzi kreatywnych, którzy są dla nas ważni, więzi, wartości, wspomnień. To świat pełen pomysłów na każdy nadchodzący dzień. Nie trać czasu. Łap każdy dzień, żyj z całych sił. Zaczynamy!


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO