Internauci rozbawieni - to już drugi raz!

Donald Trump zaliczył kolejny raz tę samą wpadkę! Pod butem miał kawałek papieru toaletowego

Donald Trump dla wielu osób jest zabawny. W sieci po raz DRUGI pojawiło się zdjęcie prezydenta Stanów Zjednoczonych z czymś białym przyklejonym do podeszwy. Kiedyś jego zwolennicy bronili go, że to chusteczka – dla innych jasnym było, że to, co znajduje się pod butem głowy USA to papier toaletowy. Ta wpadka rozbawiła do łez wielu internautów, którzy postanowili przypomnieć sobie pierwszy taki przypadek z Donaldem Trumpem, który miał miejsce w październiku zeszłego roku.

AKPA

Tym razem sprawa dotyczy wtorkowego popołudnia – Donald Trump z żoną wygłaszał przemówienie w Economic Club of New York. Kiedy opuszczali limuzynę na Wall Street, dało się zauważyć, że do buta przykleił mu się kawałek papieru toaletowego. Powiewał wesoło na wietrze.

Pierwszy raz był w 2018 roku

Wtedy właśnie Donald Trump wchodził na pokład Air Force One na lotnisku Minneapolis-Saint Paul. Kamery dokładnie uchwyciły moment – widać na nagraniu, że do jego buta przykleił się kawałek papieru toaletowego, który odczepił się dopiero, kiedy Donald Trump prawie zniknął we wnętrzu samolotu.
Przyznajcie, że jest to zabawne. Zaliczyć drugi raz tę samą wpadkę?


Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO