Myśleli, że unikną kary

Aresztowano trzech mężczyzn, którzy dwa lata temu udusili bezdomnego foliową torebką

W poniedziałek policja w Łęczycy aresztowała trzech mężczyzn w wieku 29, 31 i 63 lat. Usłyszeli oni zarzut zabójstwa 45-letniego bezdomnego, który od dwóch lat był poszukiwany jako osoba zaginiona. O zaginięciu tego człowieka zawiadomił w 2017 roku tamtejszy Ośrodek Pomocy Społecznej zaniepokojony tym, że przestał on odbierać zasiłek. Jednak dopiero teraz, 11 listopada, policja odnalazła szczątki mężczyzny i podejrzanych o spowodowanie jego śmierci. Wszyscy trzej zostali natychmiast zatrzymani.

Fotografia poglądowa

Jeden z podejrzanych miał już inne problemy z prawem, gdyż w momencie znalezienia zwłok przez policję, przebywał w areszcie za kradzież z włamaniem.


Udusili go foliową torebką

Do morderstwa doszło wieczorem w Świnicach Warckich, nieopodal Łęczycy. Bezdomny mężczyzna wraz ze znajomymi znajdował się w pustostanie, który zamieszkiwał. Pili razem alkohol, gdy nagle 45-latek został zaatakowany i najprawdopodobniej uduszony foliową torebką. Sprawcy następnie zakopali ciało na działce znajdującej się tuż obok miejsca zbrodni. Niedługo potem zdecydowali się jednak lepiej ukryć zwłoki i przenieśli je do dołu wykopanego na działce należącej do jednego ze sprawców. Wszyscy trzej podejrzani usłyszeli zarzut zabójstwa.


Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO