"House of the Dragon"

Prequel "Gry o Tron" pojawi się w 2022 roku

"House of the Dragon" to prequel "Gry o Tron" - serial został zapowiedziany przez HBO, które zajmuje się jego produkcją. Jak ostatnio wyjawił prezes HBO, Casey Bloys, z premierą wszyscy celują w rok 2022. Na razie nie wiadomo niestety nic więcej, ponieważ obecnie trwają castingi do serialu. Czego w ogóle możemy spodziewać się po serialu? 

Materiały promocyjne serialu

House of the Dragon - co wiemy? 

Skoro twórcy celują w 2022 rok - powinni się już spieszyć. Obecnie są na etapie przeprowadzania castingów, ale nie wiadomo, czy mają już większość aktorów, czy nadal poszukują kogoś, kogo mogliby obsadzić. Nie wiadomo więc, kto wcieli się w główne role.

Wszyscy zastanawiają się - czego spodziewać się po serialu. O czym w ogóle opowie "House of the Dragon"? Akcja serialu ma toczyć się około 300 lat przed tym, co zostało pokazane w serialu "Gra o tron". Serial ma być opowieścią o rodzie Targarynów: ich sukcesów, ale również o ich tragicznym końcu. 

Warto wspomnieć, że to, że powstanie prequel serialu było wiadomo od 2019 roku, kiedy HBO pochwaliło się, że zamówiło "House of the Dragon". Na pewno we wcześniejszej realizacji nie pomogła pandemia. Serial ma składać się z dziesięciu odcinków, a funkcję producentów wykonawczych objęli George R.R. Martin, Vince Gerardis, Ryan Condal, a także Miguel Sapochnik. Condal i Sapochnik są również showrunnerami serialu. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO