Co zobaczymy?

Supergirl - 6. sezon będzie ostatnim

Portal Deadline ogłosił, że 6. sezon serialu "Supergirl" ma być tym ostatnim. Informują o tym, we wspólnym komunikacie, stacja The CW, producenci Warner Bros TV i firma Berlanti Productions. Sezon ten zadebiutuje na antenie w przyszłym roku. Jest to jednocześnie druga, po Arrow, produkcja, która wchodzi w skład Arrowverse, która ostatecznie zostaje anulowana. 

Supergirl - 6. sezon będzie ostatnim 

Ekipa serialowa na plan wejdzie w Kanadzie, a dokładniej w Vancouver, w przyszłym tygodniu. Dopiero w późniejszym terminie przybędzie na plan aktorka, która wciela się w główną rolę - Melissa Benoist - ponieważ obecnie znajduje się w zaawansowanej ciąży. 

 

Materiały promocyjne serialu

Dlaczego zdecydowano się na anulowanie serialu? Powodem mają być wywołane przez pandemię koronawirusa kłopoty e stworzeniem finałowej odsłony serii, ale również spadające wskaźniki oglądalności. Producenci zdecydowali więc, że szósty sezon będzie tym ostatnim. W jego skład wejdzie aż 20 odcinków. 

W sieci gorąco - wszyscy zastanawiają się co jeszcze może zniknąć z anteny. Jako kolejny serial wskazuje się "Flash". Czy faktycznie tak będzie? Czas pokaże. 

Do całej sprawy z kasowaniem serialu odniosła się już główna bohaterka "Supergirl" na swoim Instagramie: 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

To say it has been an honor portraying this iconic character would be a massive understatement. Seeing the incredible impact the show has had on young girls around the world has always left me humbled and speechless. She’s had that impact on me, too. She’s taught me strength I didn’t know I had, to find hope in the darkest of places, and that we are stronger when we’re united. What she stands for pushes all of us to be better. She has changed my life for the better, and I’m forever grateful. I’m so excited that we get to plan our conclusion to this amazing journey, and I cannot wait for you to see what we have in store. I promise we’re going to make it one helluva final season. ♥️ el mayarah ? @supergirlcw

Post udostępniony przez Melissa Benoist (@melissabenoist)


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO