Nadchodzi sequel horroru

Opiekunka 2: Demoniczna królowa – jest data premiery filmu. Kiedy pojawi się na Netflix?

„Opiekunka” to horror komediowy Netflixa, który od początku cieszył się dużym zainteresowaniem. Już w 2019 roku władze platformy ogłosiły, że powstanie druga odsłona cieszącego się popularnością filmu. Teraz z kolei poznaliśmy oficjalny tytuł nowej części, który brzmi „Opiekunka: Demoniczna królowa”. Wiemy także, że film ukaże się na Netflixie już 10 września 2020 roku. Podobnie jak pierwszą część, nowy film wyreżyserował McG. Na ekranie znowu zobaczymy dobrze znanych nam z poprzedniej części aktorów, takich jak: Judah Lewis, Hana Mae Lee, Robbie Amell, Leslie Bibb, Andrew Bachelor, Emily Alyn Lind, Ken Marino oraz Bella Thorne.

"Opiekunka"/Materiały prasowe

Pierwsza część filmu „Opiekunka” zadebiutowała na Netflixie 13 października 2017 roku. Film przez długi czas był jedną z najchętniej oglądanych produkcji platformy.

Co nas czeka w 2. części?

Przypominamy, że film „Opiekunka” opowiada o 12-letnim Cole’u, który zakochuje się w swojej opiekunce Bee - wyjątkowo popularnej i wyluzowanej dziewczynie. Pewnego wieczoru Cole staje się świadkiem przerażających wydarzeń, podczas których odkrywa, że jego ukochana jest bezwzględną i okrutną zabójczynią. Co więcej, przewodzi grupie nastolatków, która okazuje się statnistyczną sektą. Od tego momentu Cole musi stawić czoła nie tylko swojej opiekunce, ale całej jej nieobliczalnej bandzie. Akcja drugiej części filmu będzie się rozgrywać dwa lata po tych wydarzeniach. Cole będzie próbował zapomnieć o traumatycznej przeszłości i skupić się na przetrwaniu szkoły średniej. Jego plany pokrzyżuje jednak niespodziewany powrót dawnych wrogów. Nastolatek będzie musiał zrobić wszystko, żeby pokonać potężne i czające się na niego siły zła.

Jeśli zainteresowała was „Opiekunka”, z pewnością spodobają wam się również inne horrory utrzymane w komediowym klimacie, takie jak „Straszny film 5” czy „Wampiry i świry”. Polecamy również film „Co robimy w ukryciu”.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO