Zobaczcie fragment 2. sezonu

„The Boys” - serial otrzyma 3. sezon!

„The Boys” jest jednym z najpopularniejszych seriali oryginalnych platformy Amazon Prime Video. Chociaż wciąż jeszcze trwa oczekiwanie na premierę drugiego sezonu, który ma się ukazać za kilka tygodni, już teraz ogłoszono, że produkcja się na nim nie zakończy. W czwartek, 23 lipca, na Comic-Con at Home, odbył się panel drugiego sezonu „The Boys”. Brali w nim udział między innymi członkowie obsady, a także showrunner projektu, Eric Kripke i producenci – Seth Rogen oraz Evan Goldberg. Podczas wydarzenia twórcy serialu zaprezentowali oficjalną zapowiedź najnowszej odsłony i poinformowali, że produkcja zostanie przedłużona na kolejny sezon.

"The Boys"/Materiały promocyjne

Na razie jeszcze nie zdradzono, kiedy będziemy mogli zobaczyć nowe odcinki trzeciego sezonu. Najprawdopodobniej nie nastąpi to wcześniej, niż w drugiej połowie 2021 roku.

Nieco inna opowieść o superbohaterach

Przypominamy, że serial „The Boys” powstał w oparciu o serię komiksów autorstwa Gartha Ennisa i Daricka Robertsona. Przedstawia on historię specjalnej grupy agentów, która ma kontrolować nieprzewidywalnych i zdolnych do wszystkiego superbohaterów. Jeśli któryś z nich sprawia wyjątkowo duże kłopoty, agenci mogą nawet pozbawić życia krnąbrnego herosa. W drugim sezonie serialu zobaczymy między innymi takich aktorów jak: Karl Urban,  Laz Alonso, Karen Fukuhara, Jack Quaid, Aya Cash, Patton Oswalt, Antony Starr, Jessie T. Usher, Chace Crawford, Jennifer Esposito, Nathan Mitchell i Dominique McElligott. Premiera drugiej odsłony odbędzie się Amazon Prime Video 4 września 2020 roku. Wówczas na platformie ukażą się trzy pierwsze odcinki nowego sezonu. Kolejne będą udostępniane w tygodniowych odstępach, poczynając od 9 października. Poniżej możecie zobaczyć nowy fragment nadchodzących odcinków, które ostatnio zaprezentowali twórcy serialu.

Podczas oczekiwania na nowe sezony „The Boys” koniecznie obejrzyjcie porywający film akcji „Drużyna potępionych”. Zachęcamy również do zapoznania się z takimi produkcjami jak „After.Life” czy komedia „Czym chata bogata”, która rozbawi was do łez.Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO