O czym będą nowe odcinki?

Potwór i Obserwator będą miały kolejne sezony na Netfliksie

Ryan Murphy stworzył niedawno dla Netfliksa dwa seriale - "Obserwator" i "Dahmer. Potwór: Historia Jeffreya Dahmera". Okazuje się, że sukces tych produkcji sprawił, że Netfliks chciałby kolejne sezony tych produkcji. W Internecie już pojawiły się pierwsze szczegóły, które dotyczą do nowych sezonów. 

Materiały promocyjne serialu

Netfliks zamawia kontynuację seriali Ryana Murphy'ego 

Netflix zamówił dwa kolejne sezony serialu "Potwór". Oczywiście to nie będzie kontynuacja historii Dahmera, bo ta się już zakończyła. Serial zamieni się w antologię (a w to Murphy jest dobry jak mało kto) i skupi się na innym mordercy lub morderczyni, którzy mieli duży wpływ na społeczeństwo. Na ten moment jeszcze nie wiadomo, jakie historie dokładnie przekażą kolejne sezony. 

Serial budził duże kontrowersje, a to najwidoczniej się opłaciło. 


Z kolei "Obserwator" to fabularyzowana historia rodziny z Nowego Jorku, która przeprowadza się do domu marzeń, ale staje się celem tajemniczego stalkera, który "dogląda domu". Nie ma zbyt wielu informacji na temat 2. sezonu - nie wiadomo, czy ponownie zobaczymy tych samych aktorów, czy raczej dostaniemy nową historię innej rodziny dręczonej przez tytułowego obserwatora. Jennifer Coolidge podzieliła się ostatnio myślą, że jej postać mogłaby być bardziej rozwinięta i czynnikiem, który mógłby łączyć nowe historie byłaby jej postać agentki nieruchomości, Karen. 

Co zadecydowało o tym, że seriale, które miały być produkcjami limitowanymi dostały kolejne sezony? To, że widzowie je pokochali i oglądali z wypiekami na twarzy. A przynajmniej tak mówi szefowa Netflix Global TV, Bela Bajaria. 

Póki co nie wiadomo, kiedy zobaczymy nowe sezony. Pierwsze sezony seriali można oglądać na platformie Netflix. 


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO