"Polityka" Vegi - zwiastun już dostępny w Internecie. Co sądzą internauci?

Od kilku miesięcy słychać o tym, że Vega tworzy nowy film - „Polityka”, w którym chce obnażyć prawdziwe twarze polityków. W tym celu musiał wyjechać, aby nikt nie zaburzał pracy nad filmem. Oficjalnie – 4 września będziemy mogli zobaczyć produkcję na dużym ekranie. Po „Botoksie” i „Kobietach mafii” niektórzy nie spodziewali się zbyt wiele, ale nagłaśnianie przez media tego, że to będzie „bomba”, „film roku, który wpłynie na wyniki wyborów” - ludzie czekali aż pojawi się zwiastun.
I pojawił.
I głosy wcale, ale to wcale nie są pozytywne. Faktycznie, ciężko powiedzieć, żeby film mógł coś wnieść i żeby był „bombą”, która zmieni preferencje wyborcze wielu ludzi. Niektórzy powiedzieli już, że wszystko co chcieli, zobaczyli w trailerze. Inni, że Vega sam szybko rozbroił bombę, którą szykował.

Sprawdź także: Reforma edukacji - Polska nie wstanie z kolan

Te mocne fragmenty, którymi chwalił się za pośrednictwem Internetu, pojawiły się w większości w zwiastunie, więc nie dowiedzieliśmy się absolutnie niczego nowego. Warte pochwały są jednak kreacje – nawet, jeśli scenariusz będzie drewniany. Jeśli to po prostu zbitek memów z Internetu w formie filmu. Nawet jeśli okaże się, że nie ma żadnej konkretnej fabuły… Postaci są naprawdę niezwykle odegrane. Z dbałością o każdy, najmniejszy szczegół. Pytanie tylko – czy faktycznie film  „ugryzie” temat wszystkich polityków, czy jedynie „dotknie” obecną partię rządzącą? Cóż, przekonamy się wkrótce.

Sprawdź także: gdzie oglądać "Bękarty Wojny" online?

W filmie zobaczymy m.in. Zbigniewa Zamachowskiego wcielającego się w Ojca Rydzyka, Ewę Kasprzyk która będzie grała Beatę Szydło, Andrzeja Grabowskiego w roli Prezesa, a także Antoniego Królikowskiego jako Misiewicza i Janusza Chabiora w roli Macierewicza.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO