Podsiadło został producentem filmowym. Pomagał przy "(Nie)znajomych".

Dawid podsiadło wypuścił nowy teledysk do swojego singla „Najnowszy klip”, który jest jednocześnie piosenką promującą film „(Nie)znajomi”, który wejdzie do kina 27 września. W klipie po raz kolejny (jak w Trofeach) występują wielkie gwiazdy, a jednocześnie odtwórcy głównych ról: Maja Ostaszewska, Tomasz Kot, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat, Ola Domańska, Michał Żurawski, a także Wojtek Żołądkowicz. A oprócz tego – sam Dawid Podsiadło.

Dawid Podsiadło znany jest z tego, że czego się nie dotknie – zamienia to w złoto. Jego płyta „Małomiasteczkowy” pokryła się diamentem, koncert na PGE Narodowym z Taco szybko się wyprzedał, a „Trofea” nie schodziły z czołówek list przebojów. A teraz jeszcze został producentem filmowym! Można więc domyślić się jaki będzie film „(Nie)znajomi”, który obejrzeć będzie można w kinach od 27 września. Artysta powiedział, że z Tadeuszem Śliwą, reżyserem filmu, miał okazję wielokrotnie pracować przy różnych projektach. Miał również okazję poznać się wcześniej z innymi członkami ekipy – jego dołączenie było więc naturalne. Miał jedynie pracować nad warstwą muzyczną, a skończyło się na tym, że został jednym z koproducentów.

Sprawdź także: Podsiadło i Taco na jednej scenie

O czym opowie film „(Nie)znajomi”?

Historia opowiada o grupie przyjaciół, którzy w trakcie kolacji decydują się zagrać w dość nietypową grę. Muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a także wszelkie rozmowy przeprowadzać w trybie głośnomówiącym. Szybko się okazuje, że każdy uczestnik kolacji ma swoje tajemnice, z których nikomu wolałby się nie spowiadać. Wieczór, który miał być przyjemny, wywraca ich życia do góry nogami.
Warto dodać, że jest to polska wersja filmu "Miło się kłamie w dobrym towarzystwie". Ale może efekt was zaskoczy?

Poniżej możecie obejrzeć zarówno zwiastun filmu, jak i obejrzeć klip do piosenki "Najnowszy klip".Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO