Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Maja Ostaszewska - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, partner, dzieci, plotki

AKPA

Maja Ostaszewska to jedna z popularniejszych aktorek w Polsce, która może liczyć na angaż w najważniejszych serialach i filmach. Oprócz bycia aktorką – jest również mamą. Aktywnie działa, aby w Polsce było nam lepiej. Nie boi się mówić co myśli i wydaje się, że niewiele artystek ma taką charyzmę jak Ostaszewska. Kim dokładnie jest?

Wszystko o: Maja Ostaszewska

Data i miejsce urodzenia: 3 września 1972, Kraków
Zawód: aktorka
Partner: Michał Englert
Dzieci: Franciszek (2007), Janina (2009)
Wzrost: 166 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @ostaszewskamaja_official

Młodość

Maja Ostaszewska urodziła się w Krakowie i jest dzieckiem z bardzo artystycznej rodziny. Jej ojciec – Jacek Ostaszewski – jest założycielem grupy Osjan. W dzieciństwie, przez 3 lata, mieszkała z rodzicami w Karkonoszach, w Przesiece. Ukończyła VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie. W 1996 roku udało jej się ukończyć krakowską PWST.


Kariera

Ostaszewska zaczynała w teatrze – była w zespołach Teatru Dramatycznego, TR Warszawa czy Teatru Narodowego. Od 2008 roku jest w zespole Nowego Teatru Krzysztofa Warlikowskiego. Zadebiutowała malutką rolą w „Liście Schindlera”, a później pojawiała się w wielu innych produkcjach. Największą popularność przyniosło jej wcielenie się w Lidkę w filmie „Ile waży koń trojański?”. Grała również w filmach i serialach jak „Jack Strong”, „Panie Dulskie”, „Body/Ciało” „Pitbull. Nowe porządki” czy „Przepis na życie”.

Życie prywatne

Ostaszewska pozostaje w związku z Michałem Englertem, z którym ma dwójkę dzieci: syna Franciszka, a także córkę Janinę.
Maja Ostaszewska - najlepsze role aktorkiMaja Ostaszewska jest polską aktorką teatralną i filmową. Dwukrotnie zdobyła Orła za pierwszoplanowe role kobiece w filmach „Jack Strong” oraz „Body/Ciało”. Od 2008 roku jest w zespole Nowego Teatru Krzysztofa Warlikowskiego. Jest buddystką i wegetarianką. Największą popularność zdobyła dzięki roli w serialu „Przepis na życie”, gdzie wcielała się w doktor Beatę Darmiętę. Ponieważ Ostaszewska jest wybitną aktorką - postanowiliśmy wybrać jej najlepsze produkcje i podpowiedzieć co najlepiej z nią obejrzeć. 

 Maja Ostaszewska - najlepsze role

1. „Przepis na życie”, reż. M. Rogalski (2011-2012)
2. „Body/Ciało”, reż. M. Szumowska (2015) 
3. „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, reż. P. Vega (2016)
4. „(Nie)znajomi”, reż. T. Śliwa (2019)
5. „Panie Dulskie”, reż. F. Bajon (2015) 

Jeśli chcecie zobaczyć więcej produkcji z Ostaszewską, to online dostępny jest serialDiagnoza”, gdzie Ostaszewska wciela się w Anną Leśniewską vel Nowak. W 2020 roku pojawi się w „Magnezji”, Śniegu już nie będzie i serialu „Klangor”. Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO