Na fali sukcesów Planety Singli

Planeta Singli. Osiem historii - nowość od Canal+

Film "Planeta Singli", który opowiadał o miłości Tomka i Ani, stał się jednym z najpopularniejszych w kategorii polskie komedie romantyczne. Udało się zgromadzić w kinie ponad 5 milionów widzów, a dystrybucja filmu objęła ponad 20 krajów. Na fali sukcesu powstały dwie kolejne części, tworząc zgrabną i przyjemną trylogię, niepozbawioną sporych wrażeń, różnych perypetii i najróżniejszych problemów. I tak samo, na fali sukcesu, Canal+ postanowił stworzyć coś na kształt "Modern Love" - "Planeta Singli. Osiem historii". 

Materiały promocyjne serialu

Planeta Singli. Osiem historii - zapowiedź 

Do współpracy zaproszono kilkunastu scenarzystów, a także ośmiu reżyserów. Osiem odcinków stworzy więc ośmiu różnych reżyserów, każdy będzie odpowiedzialny za jedną historię. Każdy odcinek będzie osobną historią, a łaczyć je będzie randkowanie online. 

Jako pierwsi na planie pojawili się Izabela Kuna i Bartłomiej Topa. Zagrają oni skonfliktowane małżeństwo. Żona i mąż pojawi się razem na wspólnym zlocie klasowym. Scenariusz do odcinka "Planeta Singli. Historia druga: Zjazd absolwentów" napisała Aleksandra Parnowska-Ramsey, a nad reżyserią czuwać będzie Aleksandra Terpińska. 

Reżyserka odcinka powiedziała: 

"Planeta Singli. Historia druga: Zjazd absolwentów" to historia Klary, która próbuje ratować swoje życie po niespodziewanym rozstaniu. Ujęła mnie w tym scenariuszu silna bohaterka i jej niełatwa droga do zrozumienia tego, czego prawdziwie pragnie. Dla mnie udział w tym projekcie to świetna możliwość sprawdzenia się w gatunku jakim jest komedia romantyczna – opowiedzenia lekkiej, a równocześnie ciekawej i zaskakującej historii. To również wspaniała okazja do pracy z aktorami, których niezwykle cenię oraz możliwość sprawdzenia się w pracy w ciekawym zespole producencko-twórczym. Cały projekt jest również o tyle interesujący, że jest to seria, wobec czego za każdy odcinek odpowiada inny reżyser i operator, co sprawia, że będziemy mieli szansę zobaczyć w tym formacie pracę wielu zdolnych i ciekawych twórczyń i twórców, a równocześnie każdy z filmów będzie miał zapewne innych charakter pisma

 


Radosław Drabik, producent serialu, podkreśla z kolei różnorodność serialu:

Różnorodność to silna strona "Planety Singli. Ośmiu historii". Nawet jeżeli nie wszyscy chcemy się do tego przyznać, każdy z nas w głębi duszy czeka na tę jedyną miłość. Niezależnie od pochodzenia, stanu konta, czy wieku chcemy czuć się kochani i pragniemy kochać. Jednocześnie randkowanie w sieci stało się niejako "wymogiem" dla wszystkich spragnionych miłosnych uniesień od kiedy COVID zamknął ludzkość w domach. Mamy coraz mniej problemów z przyznawaniem się do szukania drugiej połówki online. Chyba już czas wrócić na "Planetę Singli"

W serialu ma pojawić się sporo znanych nazwisk, ale póki co nie zdradzono kto poza Kuną i Topą pojawi się jeszcze na ekranie. Nową produkcję Canal+ będzie można oglądać już pod koniec 2021 roku w serwisie CANAL+ online, na canalplus.com i kanale CANAL+ Premium. 

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO