Kim jest?

Izabela Kuna - Gośka z "Lejdis". Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

AKPA

Izabela Kuna to polska aktorka filmowa i teatralna, a także blogerka. Doskonale znana jest ze swoich licznych ról, które są szalenie charakterystyczne. Kim dokładnie jest Izabela Kuna? Poznajcie ją lepiej. 

Wszystko o: Izabela Kuna 

Data i miejsce urodzenia: 25 listopada 1970, Tomaszów Mazowiecki 
Zawód: aktorka 
Partner: Marek Modzelewski 
Dzieci: Nadia (1996), Stanisław (2009)
Wzrost: 170 cm 
Waga: brak informacji 
Instagram: @iza_kuna

Młodość 

W latach 1985-1989 uczęszczała do II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim, do klasy humanistycznej. W 1993 roku ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Szkoły Filmowej w Łodzi. 

 


Kariera 

Rola Łucji w teatrze TV „Łucja i jej dzieci” przyniosła jej Grand Prix dla najlepszej aktorki podczas Festiwalu „Dwa teatry” w Sopocie w 2004 roku. Jest związana z Teatrem Polskim w Warszawie. Zagrała w takich produkcjach jak „Klan”, „Ciało” czy „Na Wspólnej”. Wiele osób kojarzy ją z roli w filmie „Lejdis” czy „Idealny facet dla mojej dziewczyny”. Na swoim koncie ma jednak również wiele innych ról. W 2010 roku ukazała się jej pierwsza książka pt. „Klara”. 

Życie prywatne 

Ma córkę Nadię, urodzoną w 1996 roku. Jest owocem miłości Kuny z Dariuszem Kurzalewskim. Ma także syna Stanisława, urodzonego w 2009 roku, ze związku z Markiem Modzelewskim. 

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO