Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Izabela Kuna - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci, plotki. Życiorys, data urodzenia, wiek, wzrost, Instagram

AKPA

Izabela Kuna to polska aktorka filmowa i teatralna, a także blogerka. Doskonale znana jest ze swoich licznych ról, które są szalenie charakterystyczne. Kim dokładnie jest Izabela Kuna? Poznajcie ją lepiej. 

Wszystko o: Izabela Kuna 

Data i miejsce urodzenia: 25 listopada 1970, Tomaszów Mazowiecki 
Zawód: aktorka 
Partner: Marek Modzelewski 
Dzieci: Nadia (1996), Stanisław (2009)
Wzrost: 170 cm 
Waga: brak informacji 
Instagram: @iza_kuna

Młodość 

W latach 1985-1989 uczęszczała do II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim, do klasy humanistycznej. W 1993 roku ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Szkoły Filmowej w Łodzi. 

 


Kariera 

Rola Łucji w teatrze TV „Łucja i jej dzieci” przyniosła jej Grand Prix dla najlepszej aktorki podczas Festiwalu „Dwa teatry” w Sopocie w 2004 roku. Jest związana z Teatrem Polskim w Warszawie. Zagrała w takich produkcjach jak „Klan”, „Ciało” czy „Na Wspólnej”. Wiele osób kojarzy ją z roli w filmie „Lejdis” czy „Idealny facet dla mojej dziewczyny”. Na swoim koncie ma jednak również wiele innych ról. W 2010 roku ukazała się jej pierwsza książka pt. „Klara”. 

Życie prywatne 

Ma córkę Nadię, urodzoną w 1996 roku. Jest owocem miłości Kuny z Dariuszem Kurzalewskim. Ma także syna Stanisława, urodzonego w 2009 roku, ze związku z Markiem Modzelewskim. 
Izabela Kuna - Wanda w Teściach. Najlepsze roleIzabela Kuna urodziła się 25 listopada 1970 roku w Tomaszowie Mazowieckim. Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi. Jest związana z Teatrem Polskim w Warszawie. Debiutowała, naturalnie, na deskach teatru. Zadebiutowała na ekranie w 1994 roku w produkcji "Fitness Club". Długo grała role niewielkie, epizodyczne. Aż przyszła rola w "Klanie", a następnie "Długu". To pozwoliło rozwinąć jej karierę. Zagrała także w takich produkcjach jak "Na Wspólnej", "Singielka" oraz "Szatan kazał tańczyć". Zobaczcie najlepsze role z jej udziałem. Izabela Kuna - najlepsze role 

1. Teściowie, reż. J. Michalczuk, 2021
2. Lincz, reż. K. Łukaszewicz, 2010
3. Lejdis, reż. T. Konecki, 2008
4. Płynące wieżowce, reż. T. Wasilewski, 2013
5. Warsaw by Night, reż. N. Koryncka-Gruz, 2014

Zobaczcie ją również w produkcjach takich jak "Gry rodzinne" oraz "Singielka"Może zainteresują Cię także:
Dodaj komentarz

Przepisz kod2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO