Znamy już datę premiery!

„Tarapaty 2” - zwycięzca „The Voice Kids” nagrał piosenkę do filmu

„Tarapaty 2” do kontynuacja polskiego filmu familijnego „Tarapaty”, który powstał w 2017 roku. Next Film w ostatnim czasie poinformował, że produkcja ukaże się w kinach już 25 września tego roku. Tym razem opowie ona o tajemniczej kradzieży obrazu „Plaża w Pourville” Claude’a Moneta z Muzeum Narodowego w Poznaniu. O kradzież zostanie niesłusznie oskarżona ciotka Julki. Nastoletnia dziewczyna będzie musiała więc na własną rękę znaleźć obraz i poznać prawdziwą tożsamość złodzieja. Wraz z Olkiem rozpocznie śledztwo, podczas którego pojawi się mocno zakręcona dwunastoletnia Felka, która wprowadzi sporo zamieszania. Jak zapowiadają twórcy, „Tarapaty 2” to historia dla całej rodziny, która opowiada o przyjaźni, a także uczy, co to znaczy uwierzyć w siebie oraz własne możliwości.

"Tarapaty"/Materiały promocyjne

W „Tarapatach 2” wystąpią między innymi Pola Król, Jakub Janota-Bzowski, Mia Goti, Joanna Szczepkowska, Tomasz Ziętek, Marta Malikowska, Zbigniew Zamachowski, Justyna Wasilewska, Sandra Korzeniak, Marcin Pempuś oraz Marta Juras. Reżyserką filmu oraz autorką scenariusza jest Marta Karwowska. Zdjęcia do filmu były realizowane w Poznaniu, Warszawie, na Warmii, a także na terenie województwa podkarpackiego. „Tarapaty 2” zostały wyprodukowane przez Koi Studio.

Muzyczna niespodzianka

Wraz z datą premiery „Tarapatów 2” pojawił się singiel promujący film. Okazuje się, że utwór do niego nagrał zwycięzca trzeciej edycji programu „The Voice Kids”, Marcin Maciejczak. Piosenka stworzona na potrzeby produkcji nosi tytuł „Jeśli powiem”. Jest to już trzeci singiel Maciejczaka i został skomponowany przez Dominica Buczkowskiego-Wojtaszka oraz Patryka Komóra. Czternstoletni wokalista wyznał w rozmowie z Onetem, że już wcześniej dobrze znał pierwszą część „Tarapatów”. Gdy tylko otrzymał propozycję stworzenia utworu do drugiej odsłony filmu, od razu się na to zgodził:

Byłem w szoku, kiedy dostałem propozycję zaśpiewania do niej piosenki! Zgodziłem się od razu, cały proces nagrań i później teledysku to była dla mnie super przygoda. Bardzo podobają mi się zdjęcia do filmu i cieszę się, że zrobiliśmy teledysk, który jest z nimi spójny. Mam nadzieję, że piosenka i film się Wam spodobają.

Poniżej możecie zobaczyć teledysk do nowego utworu Marcina Maciejczaka, który cieszy się ogromną popularnością na YouTube. Wygląda na to, że to będzie kolejny hit zwycięzcy „The Voice Kids”.

Nie możecie się już doczekać premiery „Tarapatów 2”? W tym czasie koniecznie zobaczcie zabawną komedię „Gang Wiewióra 2”, który dostarczy rozrywki dla całej rodziny. Zachęcamy również do obejrzenia filmów „Do szpiku kości” oraz „Saint Laurent”.Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO