Co ma w planach stacja?

Obsesja Eve - 4. sezon będzie ostatnim. Ale to nie koniec!

"Obsesja Eve" to serial, który opowiada o agentce brytyjskiego wywiadu, która bardzo chciała schwytać psychopatyczną zabójczynię, aż stało się to dla niej obsesją.  Serial mocno ucierpiał z powodu pandemii koronawirusa. W końcu postanowiono, że powstanie jeszcze jeden sezon, czwarty, i że będzie on finałem całej historii. BBC America po ogłoszeniu tych, smutnych dla fanów, wieści, zapowiedziała, że to niekoniecznie musi być koniec uniwersum, w którym Eve uganiała się za Villanelle i na odwrót. 

Obsesja Eve - 4. sezon będzie ostatnim 

BBC America i studio Sid Gentle Films Ltd., które produkuje serial, ogłosili, że pracują już nad potencjalnymi pomysłami na spin-offy utrzymane w uniwersum z serialu. Póki co nie dostaliśmy jednak żadnych konkretów. Wiadomo jedynie, że chcą nieco rozszerzyć świat, gdzie Eve i Villanelle uprawiały grę w kotka i myszkę. 

Materiały promocyjne serialu

Sandra Oh i Jodie Comer opublikowały oświadczenia, w których podziękowały za to, czego doświadczały podczas gry na planie. Nazwały to "niezwykłą podróżą" oraz "jednym z najlepszych doświadczeń w życiu". Serialowa Villanelle napisała tam również: 

Choć wszystko, co dobre, kiedyś się kończy, to się jeszcze nie skończyło. Chcemy, żebyście nas zapamiętali 

Póki co o 4. sezonie wiadomo tyle, że ma mieć osiem odcinków, a zdjęcia do serialu rozpoczną się latem tego roku. Oznacza to, że zobaczymy go mniej więcej w pierwszej połowie 2022 roku. To prawie dwa lata po premierze 3. sezonu serialu. Za 4. sezon odpowiadać będzie scenarzystka pracująca przy "Sex Education" - Laura Neal. 

Obecnie serial dostępny jest do oglądania na HBO GO


Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO