Będzie hit?

House of the dragon - jest pierwszy zwiastun serialu HBO!

Wygląda na to, że serial "House of the Dragon", który ma być prequelem "Gry o tron", poświęconym rodzinie Targaryenów, będzie też jednym z ważniejszych na platformie HBO w 2022 roku. Po czym możemy wysnuwać takie wnioski? No cóż. Jest pierwsza połowa roku 2021, a w sieci już pojawił się teaser do serialu, z którego można zobaczyć w jakim klimacie będzie utrzymana cała produkcja. 

House of the Dragon - zwiastun 

HBO wyjątkowo upodobało sobie podsycanie ciekawości fanów w stosunku do serialu "House of the Dragon". Najpierw zobaczyliśmy plakat, później dowiedzieliśmy się, kto pojawi się w obsadzie, a na samym końcu dostaliśmy opisy głównych bohaterów. A teraz w Internecie szaleje teaser. 

Materiały promocyjne serialu

Trailer nie zdradza zbyt wielu rzeczy, ale można domyślić się w jakim klimacie będzie utrzymany serial. Na pewno jednak to świetny chwyt marketingowy na rozbudzenie ciekawości wśród potencjalnych widzów. To na pewno również wzmaga oczekiwanie na serial, który rozgrywa się w Westeros na 300 lat przed wydarzeniami z serialu "Gra o tron". 

Głównymi aktorami serialu będą Paddy Considine, Matt Smith, Emma D'Arcy, Rhys Ifans, Olivia Cooke, Steve Tousssaint, Eve Best i Sonoya Mizuno. Rolę showrunnerów pełnią Ryan Condal i Miguel Sapochonik. Będą również reżyserami. Oprócz nich reżyserią zajmą się Clare Kilner, Geeta V. Patel oraz Greg Yaitanes. W gronie producentów znajdują się Sara Lee Hess, Vince Gerardis, Ron Schmid i, oczywiście, George R.R. Martin. Nad ścieżką dźwiękową pracuje Ramin Djawadi. 

Pierwszy sezon serialu będzie miał 10 odcinków i pojawi się w pierwszej połowie 2022 roku na platformie HBO GO


Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO