Trzy części historii

Obama: Ku doskonalszej unii - zapowiedź produkcji HBO GO

Od dłuższego czasu wiadomo było, że powstanie coś takiego. I oto wiemy już, że "Obama: Ku doskonalszej unii" niebawem zadebiutuje na platformie HBO GO. Dokument podzielony będzie na trzy części, z każdej dowiemy się nieco więcej o prezydencie, jego dzieciństwie, drodze po stołek prezydenta USA i jego kadencji w Białym Domu. 

Materiały promocyjne serialu

Dokument o Obamie 

Serial dokumentalny będzie miał trzy części i będzie opowiadał o tym, jak wyglądało dzieciństwo, a także jego prywatna i polityczna droga. W produkcji wypowiedzą się jego bliscy, znajomi, krewni, przeciwnicy i zwolennicy. Dowiemy się, jak to jest być pierwszym czarnoskórym prezydentem w historii USA. Aby pokazać różne punkty widzenia, na ekranie będzie można posłuchać między innymi Johna Lewisa, Davida Axelroda, Davida Remnicka czy Shirley Sherrod. Reżyserem produkcji jest Peter Kunhardt. 

Wiemy, że pierwsza część przedstawia dzieciństwo Obamy, którego wychowywali matka i jego biali dziadkowie. Obama opowiada, jaki wpływ wywarł na niego np. brak ojca. Wspomina również trudy dorastania dwurasowego nastolatka.

Druga część opowiadać będzie o jego życiu od momentu zgłoszenia kandydatury aż do zaprzysiężenia na prezydenta w listopadzie 2008 roku. 

Część trzecia z kolei poświęcona jest latom spędzonym w Białym Domu i przeszkodom, jakie nieustannie musiał pokonywać prezydent. 

Pierwsza część serialu pojawi się 4 sierpnia w HBO GO, druga pojawi się dzień później, czyli 5 sierpnia, a trzecia - 6 sierpnia. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO