Będzie mroczne przeżycie

Dom nocny - zwiastun, który promuje film

David Bruckner to reżyser, którego powinniście dobrze znać z filmu Netflixa "Rytuał". W sierpniu w kinach pojawi się jego nowy horror, który zmrozi wam krew w żyłach. Jest niepokojący, przerażający i trzyma w napięciu od początku do końca. O czym jest produkcja "Dom nocny"? Sprawdźcie koniecznie poniżej i uraczcie się nowym zwiastunem filmu. 

Materiały promocyjne filmu

Dom nocny - zwiastun 

Film trafi do kin już pod koniec sierpnia. W rolach głównych filmu będziemy mogli zobaczyć Rebeccę Hall, Sarah Goldberg czy Vondiego Curtis-Halla. W sieci pojawił się właśnie drugi, oficjalny zwiastun, który promuje film. Jest przerażający i chociaż krótszy, niż pierwszy - zdążył sprawić, że mamy ciarki na całym ciele: 

O czym opowie produkcja? Po tym, jak mąż Beth niespodziewanie umiera, kobieta zostaje sama w domu nad jeziorem, który dla niej zbudował. Stara się przywrócić to miejsce do normalności, ale kobieta będzie dzień w dzień męczona przez różnego rodzaju koszmary. Wbrew radom zaczyna przeszukiwać dobytek męża, aby znaleźć odpowiedzi. To, co znajduje to wielka tajemnica, którą bardzo chce rozwiązać. 

Film do obejrzenia już od 20 sierpnia 2021 roku w kinach! Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO