Netflix promuje produkcję

Otwórz oczy - zwiastun polskiego serialu na Netflix

Słyszeliście o tym serialu? Bardzo możliwe, że nie obiło się wam o uszy. Ale nie szkodzi - bo oto przedstawiamy wam produkcję "Otwórz oczy", która przez wielu została mianowana "polskim Stranger Things". Po sukcesach polskich seriali na Netflixie, postawiono na kolejne produkcje, a teraz możemy zobaczyć, w formie zwiastuna, jaki jest efekt.  

Materiały promocyjne serialu

Otwórz oczy - zwiastun 

Serial "Otwórz oczy" to historia science-fiction, z dodatkiem mrocznej tajemnicy. Bohaterką jest nastoletnia Julka, która po wypadku trafia do ośrodka leczenia amnezji. Tam poznaje tajemniczego Adama, który staje się jej przewodnikiem. Kobieta zaczyna mieć dziwne sny, które mieszają jej się ze światem realnym. Próbuje uciec z ośrodka, aby dowiedzieć się prawdy... 

W rolę Julki wcieli się debiutantka - Maria Wawreniuk. Obok niej na ekranie będzie można zobaczyć m.in. Ignacego Lissa, Martę Nieradkiewcz czy Michała Sikorskiego. Reżyserami serialu są Anna Jadowska i Adrian Panek. Autorami scenariusza są Igor Brejdygant, Kasper Bajon, Klara Kochańska czy Milena Dutkowska. 

To nie koniec polskich seriali na Netflixie, więc bądźcie czujni! 

Premiera serialu "Otwórz oczy" już 25 sierpnia na Netflix


Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO