Gwiazdy, których kariera rozpoczęła się od The Voice of Poland. Zobacz kto znalazł się w rankingu.

Chyba każdy kojarzy format, jakim jest „The Voice of Poland”. Na przestrzeni lat zmieniali się tam prowadzący, a także jurorzy. Ale jedno pozostało niezmienne – wciąż można posłuchać tam dobrej jakości artystów. Ale nie wszyscy z nich zostali zapamiętani. Czy ktoś pamięta o Monice Urlik, która doskonale wykonała „Run to the hills”? A może o Izabeli Szafrańskiej, która wykonywała utwór „Flashlight”? Ale są tacy, którzy dzięki „The Voice of Poland” zrobili niesamowitą karierę i rozpoznaje ich każdy. Kogo zaliczamy do tej grupy?

Sarsa

To chyba najbardziej rozpoznawalna gwiazda, która swoją karierę zawdzięcza popularnemu programowi w Telewizji Polskiej. Kto nie zna takich przebojów jak „Naucz mnie” albo „Motyle i ćmy”.

Sarsa

Natalia Nykiel

„Bądź dużym chłopcem i...”. No kto nie zna tego wakacyjnego hitu? Również Nykiel zrobiła niesamowitą karierę dzięki programowi. I od tego czasu nieustannie możemy słuchać jej na wszelkiego rodzaju festiwalach.

Lanberry

Charakterystyczna, charyzmatyczna Lanberry również zrobiła karierę dzięki The Voice of Poland. Na pewno kojarzycie jej duet z Piotrem Kupichą, z zespołem Feel. To hit zeszłego lata! „Bo nic już nie liczy się bardziej niż my...”.

Rafał Brzozowski

Chociaż nie wygrał w pierwszej edycji, bo wyprzedził go Damian Ukeje, to zrobił piorunującą karierę. Jego piosenki nie schodziły z pierwszych miejsc list przebojów, a od pewnego czasu możemy oglądać Rafała w innym programie Telewizji Polskiej – W „Kole fortuny”. Chodzą jednak słuchy, że zamienią się z Norbim miejscami i to on poprowadzi teraz „Jaka to melodia?”

Antek Smykiewicz

Mogliśmy posłuchać jego piosenki „Pomimo burz”, a potem obejrzeć go również w Tańcu z Gwiazdami. On również zalicza się do tych, którym The Voice znacznie ułatwiło wejście w świat celebrytów.


Ania Karwan

Ostatnio jest o niej najgłośniej, ponieważ jej głos oczarowuje wiele osób na wszelkich możliwych koncertach. Bardzo często staje się tam gwiazdą. Faktycznie – kiedy się jej słucha, ciarki przechodzą po całym ciele. Ani trzeba posłuchać!

Mateusz Ziółko

Szturmem udało mu się wejść na rynek muzyczny w Polsce. Był w The Voice of Poland naprawdę świetny. Ten jego głos… Kobiety z pewnością się rozpływają. Nie ma chyba osoby, która nie znałaby piosenki z Liberem do filmu „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” o bardzo podobnym tytule - „7 rzeczy”.

Marta Gałuszewska

Kolorowe włosy to jej znak rozpoznawczy. Ale ma do zaoferowania więcej – przede wszystkim piękny głos. „Nie mów mi nie” grane było w każdym możliwym radiu, ciągle i ciągle. Piosenka po prostu naładuje was pozytywną energią. Z resztą… Czy jest ktoś, kto jej jeszcze nie zna?

Filip Lato

To również gwiazda, która brała udział w The Voice of Poland. A teraz? Teraz jego piosenki są naprawdę bardzo popularne, a dodatkowo można było go oglądać w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, gdzie zaskoczył nas tym, jak potrafił się świetnie wpasować w każdą możliwą kreację.

Filip Lato

Marcin Sójka

To ostatni zwycięzca, który był w drużynie Patrycji Markowskiej. Jego piosenka również bardzo często była grana w radio. Marcin nie stawia na skandale, piosenki komercyjne. Pisze od serca i trafia prosto do serca. Warto posłuchać.

Nie zapomnijmy też o jednej z najpopularniejszych gwiazd The Voice of Poland Junior – Roksanie Węgiel!

A co przyniesie X edycja The Voice of Poland? Już niebawem ponownie wróci do telewizji i będziecie mogli czekać na wyłonienie się kolejnych gwiazd!

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO