Oto, co wiemy o nowej płycie Taco Hemingwaya. Kto się na niej pojawi? Tracklista.

Ostatnio pisaliśmy o tym, że Taco Hemingway wydaje nową płytę, która jest mocno dziełem przypadku. Pisał bowiem coś zupełnie innego, a wyszło – jak zawsze. Taco chyba lubi zaskakiwać swoich fanów letnimi EP-kami. Nie powinniśmy się więc dziwić, że i w 2019 otrzymamy od niego coś specjalnego, a mianowicie „Pocztówka z WWA, lato ‘19”, którą już teraz możecie dorwać w przedsprzedaży. Zawiera ona dwa limitowane kawałki i jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Czym zaskoczył nas Taco? Oprócz projektu SOMA, który nastawiony był na duet, Taco nie miał takiej płyty, na której występowałby z gośćmi. Aż do teraz. Na jego nowej płycie pojawią się różni artyści i jak podkreśla sam Taco „(…) zdecydowałem się zaprosić na płytę kilku gości, i to dość zróżnicowanych pod kątem muzycznym i osobowościowym”. Okazało się, że znamy doskonale już prawie wszystkich zaproszonych gości - na ich instastory pojawiała się informacja o zaproszeniu od Taco na jego płytę. Wszyscy wypowiadali to samo zdanie "pocztówka z Warszawy, lato 2k19". I w ten sposób dowiedzieliśmy się, że gościnnie na płycie będzie Pezet, Rosalie., schafter, Ras i Kizo, a także Dawid Podsiadło. I to ostatnie wcale nas nie dziwi, skoro panowie wspólnie wyprzedali Narodowy i szukują się do koncertu na 28 września. Prawdopodobnie dzisiaj poznamy ostatniego gościa na jego płycie - myślicie, że będzie zaskoczenie? 

Nie pozostaje nam nic innego niż czekać na premierę – wrzućcie więc sobie przypomnienie na 9 sierpnia i posłuchajcie nowych propozycji od Taco.

kultura.gazeta.pl

Tracklista do nowej płyty Taco:

01. Człowiek z dziurą zamiast krtani
02. Antysmogowa maska w moim carry-on baggage FEAT. ?
03. Leci nowy future
04. W piątki leżę w wannie FEAT. ?
05. WWA VHS FEAT. ?
06. Wytrawne (z nutą desperacji)
07. Wujek dobra rada
08. Tijuana FEAT. ?
09. Sanatorium FEAT. ?
10. Alert RCB FEAT. ?
11. Kabriolety

Jak widzicie po trackliście – możemy spodziewać się wielu gości! Czekacie z taką samą niecierpliwością jak my?Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO