Siła przyjaźni!

Najlepsze seriale o grupie przyjaciół. Produkcje o paczce przyjaciół. TOP5

Gdyby nie przyjaźń to… Gdzie byśmy byli? Zawsze dzwonimy do swoich przyjaciół, aby dzielić smutki i radości. Chwalimy im się swoimi sukcesami i pocieszamy, kiedy on ma gorszy humor. A co jest lepsze od jednego przyjaciela? Paczka przyjaciół! I wiele kultowych seriali udowadnia nam, że warto taką paczkę z kimś tworzyć. Wiele seriali o przyjaciołach łączy w sobie pewne motywy, dzięki którym przyjemnie nam się to ogląda. Zazwyczaj są to przyjaciele i przyjaciółki, mają swoje ulubione miejsce, gdzie popijają swoje ulubione trunki, jest dużo śmiechu i szczypta miłości. Co warto obejrzeć? 

Cougar Town: Miasto Kocic

Na pewno ucieszą się teraz fani serialu „Przyjaciele”. W serialu „Cougar Town” pojawia się… Courteney Cox. I gra tutaj główną rolę niejakiej Jules Cobb, która jest czterdziestoletnią kobietą i… właśnie rozstała się z mężem. Całkowicie się temu poddaje i stawia czoła wyzwaniom, które stawia przed nią los. Do tego wychowuje swojego siedemnastoletniego syna. I tutaj właśnie wkraczają jej przyjaciele, którzy robią wszystko, aby Jules zaczęła żyć na nowo i ponownie rozpoczęła poszukiwania tego „jedynego”. Tutaj wino leje się strumieniami, a Jules ma nawet kieliszek, w którym jest w stanie na raz zmieścić całą butelkę. I nadała mu imię! Serial mocno inspiruje się „Przyjaciółmi” i jeśli ktoś nie jest w stanie przymknąć na to oka… Może być mu ciężko to przełknąć. Sześć sezonów dobrej zabawy już na was czeka! 

 

 

Materiały promocyjne serialu

Jak poznałem waszą matkę

Czyli “How I Met Your Mother”. To serial komediowy, który z pewnością spodoba się tym, którzy lubią “Friendsów”. Nie da się obok tego serialu przejść obojętnie. Serial opowiada o nie do końca szczęśliwych próbach zdobycia odpowiedniej narzeczonej przez Teda. Poznajemy go przy okazji oświadczyn, jakie planuje Marshall. Ma poważne plany wobec swojej drugiej połówi - Lily. Właśnie wtedy Ted zaczyna rozumieć, że czas się ustatkować. W poszukiwaniach pomaga mu Barney - typowy kobieciarz. Pewnego dnia Ted poznaje Robin i wszystko się komplikuje… On wie, że to miłość od pierwszego wejrzenia. Los chce jednak zupełnie inaczej. Tutaj przyjaciele również grają ważną rolę - z resztą przekonacie się sami. Pozycja obowiązkowa! 9 sezonów wspaniałego humoru dostępne na „Netflix”! 

Różowe lata 70.

Doskonale odwzorowano tutaj lata 70-te, a także wspaniale rozpisano poszczególne postaci. Istna komedia, którą naprawdę warto obejrzeć. Serial dostępny jest na platfomie Netflix i opowiada o grupie nastolatków z Point Place w Wisconsin od 1976 do 1979 roku. Poznajemy tutaj Erica Formana i jego rodziców. Tuż obok mieszkają Pinciotti - czyli Donna, dziewczyna Erica, a także jej rodzice. Reszta grupy to Fez, Jackie, Michael oraz Steven. Wszyscy spotykają się w piwnicy Erica, gdzie dzielą się swoimi przemyśleniami o życiu, rodzicach i przyszłości. I co najważniejsze - są dla siebie grupą pełną oparcia. Zobaczcie to koniecznie! 


Przyjaciele 

Oczywiście, że nie mogło tutaj zabraknąć tego kultowego serialu o paczce przyjaciół, która niemal non stop przesiaduje w kawiarni i rozmawia o życiu. Historia rozpoczyna się od momentu, w których widzimy ich w „Central Perk” w piątkę. Nagle wpada tutaj koleżanka Moniki ze szkoły - Rachel. Właśnie uciekła sprzed ołtarza. Ross, brat Moniki, doskonale ją pamięta… A Phoebe, Joey i Chandler będą mieli szansę ją poznać i polubić. Zostanie wciągnięta do ich paczki i od tego momentu będziemy przez dziesięć sezonów śledzić perypetie szóstki przyjaciół, którzy żyją w pięknym Nowym Jorku. Oczywiście serial możecie oglądać na Netflixie

Kumple 

Coś bardzo nietypowego. Owszem, jest tutaj w każdym sezonie grupa przyjaciół. Ale to problemy, które nie każdy zrozumie i nie każdy będzie chciał oglądać. Mamy tutaj trzy różne generacje, zupełnie trzech różnych grup. Każda z tych osób ma swoje własne problemy, ale łączą ich również te, które wygenerowali sobie wspólnie. Serial wart obejrzenia, bo przedstawia środowisko młodzieży mieszkającej w Bristolu. Ponadto jest jeden, bonusowy, sezon, który pokazuje, jak ich życie potoczyło się po tym, jak przestali być już nastolatkami. Serial "Skins" dostępny jest na platformie Netflix

 

Zobacz więcej filmów dla młodzieży - obejrzyj „Camp Rock 2: Wielki Finał”, „Hannah Montana. Film” oraz „Dziewczyny z drużyny: Walcz do końca”


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO