Kiedy będzie premiera?

„Bodyguard Zawodowiec 2” - Salma Hayek pokazała pierwszy oficjalny plakat filmu

Już w zeszłym roku rozpoczęły się prace nad filmem „Bodyguard Zawodowiec 2”. Jest on kontynuacją komedii akcji z 2017 roku, która okazała się wielkim kasowym sukcesem. Przy budżecie wyznoszącym 30 milionów dolarów produkcja zarobiła na świecie blisko 176 milionów. Nowy film jest reżyserowany przez twórcę pierwszej odsłony, Patricka Hughesa. Powrócą w nim również aktorzy, których mogliśmy zobaczyć wcześniej na ekranie, tacy jak Ryan Reynolds, Salma Hayek i Samuel L. Jackson. Do starej obsady tym tym razem dołączą także nowe gwiazdy, między innymi Antonio Banderas, Richard E. Grant i Morgan Freeman.

"Bodyguard Zawodowiec"/Materiały promocyjne

Premiera drugiej części filmu „Bodyguard Zawodowiec” początkowo miała się odbyć 28 sierpnia 2020 roku. Niestety, będziemy musieli na nią trochę dłużej poczekać - z powodu pandemii koronawirusa twórcy podjęli decyzję o jej przesunięciu na 20 sierpnia 2021 roku.

Co się wydarzy w sequelu?

Do tej pory „Bodyguard Zawodowiec” opowiadał o szefie elitarnej firmy ochroniarskiej, Michaelu Bryce (Ryan Reynolds), który z powodu zawalenia jednego z najważniejszych zadań w karierze stracił swoją pozycję. Mężczyzna, który wciąż pracuje jako ochroniarz, ale na o wiele niższym szczeblu, wkrótce zostaje zatrudniony do ochrony płatnego zabójcy Dariusa Kincaida (Samuel L. Jackson), którego musi odprowadzić na proces. Jak się można domyślać, sprawa szybko przybiera nieoczekiwany obrót i dochodzi do strzelaniny oraz szalonych pościgów. W nowej odsłonie filmu były zawodowy zabójca ponownie nawiąże współpracę z ochroniarzem. Tym razem wspólnie będą musieli zapewnić bezpieczeństwo żonie przestępcy, Sonii, która przebywa na niebezpieczniej misji u wybrzeży włoskiej miejscowości Amalfi. Niedawno odtwórczyni tej roli, Salma Hayek, zamieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcie przedstawiające pierwszy plakat promocyjny filmu. Trzeba przyznać, że prezentuje się bardzo obiecująco:

Czekacie na drugą część „Bodyguarda Zawodowca”? W tym czasie koniecznie zobaczcie inny trzymający w napięciu film akcji, „Tylko strzelaj”. Polecamy także zapoznać się z takimi produkcjami jak „Romeo musi umrzeć” czy „Siła magnum”.Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO