Już oglądaliście?

Najlepsze filmy i seriale na Netflix w 2019 roku – serwis publikuje raport. Co najchętniej wybierali Polacy?

Netflix jest dziś chyba najpoważniejszym konkurentem dla tradycyjnej telewizji. Do jego zalet należą z pewnością bogata biblioteka, jakość, przystępna cena i dostępność na urządzeniach mobilnych. Coraz częściej decydujemy się właśnie na takie rozwiązania, które w najmniejszym stopniu ograniczają naszą swobodę w odbiorze. Kończący się rok był dla serwisu streamingowego wyjątkowo udany. Netflix pokusił się o podsumowanie najpopularniejszych filmów i seriali, które miały swoją premierę na platformie w 2019 roku. Co najchętniej oglądali Polacy? 

Fotografia poglądowa

Jak podaje Netflix, zestawienie bazowało na liczbie kont użytkowników, którzy oglądali dany materiał co najmniej dwie minuty w czasie 28 dni od opublikowania ich na platformie.

Netflix – podsumowanie 2019 roku

Podium może zaskakiwać – na jego najniższym stopniu znalazł się „Irlandczyk”, który zbiera bardzo różne recenzje i jest jednym z ciekawszych filmów na Netflixie. Drugie miejsce należy do produkcji pod tytułem „Dwóch papieży” - produkcja opowiada o Franciszku i Benedykcie XVI, którzy są świadkami uczestnikami wiekopomnych dla kościoła katolickiego chwil. Miejsce pierwsze może być tylko jedno i należy ono do białowłosego wojownika – Geralta z Rivii. Wiedźmin miał swoją premierę 20 grudnia i od tamtej pory udało mu się zebrać pokaźne grono widzów. Oto lista 10 najpopularniejszych tytułów na Netflixie:

10. Dom z papieru (sezon 3)
9. Jak romantycznie!
8. Potrójna granica
7. Sex Education
6. Stranger Things (sezon 3)
5. Zabójczy Rejs
4. 6 Underground
3. Irlandczyk
2. Dwóch papieży
1. Wiedźmin

Ile pozycji z tej listy udało się Wam obejrzeć?


2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO