Która spodoba ci się najbardziej?

Najlepsze komedie, które obejrzysz na Netflixie. Ranking TOP 5 filmów komediowych

Bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy teraz dobrych filmów komediowych. Nic dziwnego, że chętnie po nie sięgamy, kiedy życie okazuje się dla nas zbyt przytłaczające. A ponieważ obecnie w Polsce to Netflix jest jedną z najpopularniejszych platform streamingowych, to chcemy podsunąć wam kilka najlepszych filmów komediowych, które znajdziecie właśnie na tejże platformie. Jesteście gotowi na nasze propozycje? Ale uważajcie - wybór jednego z tych filmów grozi niepohamowanym śmiechem, bólem brzucha i mnóstwem łez wywołanych rozbawieniem! 

Duże dzieci 

Przezabawna komedia o mężczyznach, którzy dorośli już bardzo dawno temu, ale… w głębi duszy nadal są małymi chłopcami. W weekend, który przypada na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ich ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem, który to należał właśnie do rzeczonego trenera. Przyjaciele na nowo przeżywają swoje szkolne czasy, nabijają się z siebie i za wszelką cenę chcą pokazać dzieciom, jak bawili się, kiedy byli w ich wieku. Zabawna komedia pomyłek, z gwiazdorską obsadą, którą trzeba zobaczyć! Jeśli będzie wam mało - sięgnijcie po dalszą część „Jeszcze większe dzieci”. 

 

"Poradnik pozytywnego myślenia" / zdjęcie promocyjne filmu

Wredne dziewczyny 

Komedia obyczajowa, która na pewno spodoba się paniom. Film oparty został na powieści Rosalind Wiseman. To historia nastolatki, która po kilku latach życia w Afryce, przeprowadza się z rodzicami do Illinois. Tam idzie do szkoły średniej, gdzie odkrywa, że jest coś straszniejszego niż afrykańskie drapieżniki. Są to podstępne rówieśniczki z jej szkoły. Jak potoczy się ta historia? To musicie zobaczyć. W głównych rolach doskonała Rachel McAdams i Lindsay Lohan. Jeśli będzie wam mało wrednych dziewczyn - obejrzyjcie „Wredne dziewczyny 2”. 

Ted 

Film dla ludzi z bardzo specyficznym humorem. John ma 35 lat i chce się wreszcie ustatkować, ale skutecznie wybija mu to z głowy jego ukochany miś, którego dostał w dzieciństwie. Jak to możliwe? Wypowiedział po prostu życzenie, aby mieć najlepszego przyjaciela, a dziwny zbieg okoliczności (i może trochę czary?) zrobiły swoje. Teraz Ted faktycznie jest najlepszym przyjacielem Johna, ale… To zdecydowanie nie jest milusi pluszaczek z dzieciństwa. Warto obejrzeć, chociażby po to, aby potem nucić „burzową piosenkę”. I zobaczyć jak misio na kanapie pije sobie piwo, otoczony pięknymi kobietami… Mało po jednej części? Zobacz również „Ted 2”. 

 


Poradnik pozytywnego myślenia 

Oscarowy film, który opowiada o niejakim Pacie Solitano, który nie jest najzwyklejszym facetem. I ma na to papiery, w razie, gdyby ktoś nie do końca w to wierzył… Po ośmiu miesiącach ciężkiej terapii wraca do rodzinnego domu, aby żyć w filozofii „pozytywnego myślenia”. Wiele w jego życiu zmienia się, kiedy poznaje równie ekscentryczną co intrygującą dziewczynę z sąsiedztwa - Tiffany. Wzajemna niechęć powoli przeradza się w niespodziewaną więź, a wszystkie dotychczasowe plany mogą stać się jedynie wspomnieniami. Jak potoczy się ta zabawna historia śmiesznej pary? Musisz koniecznie to zobaczyć! "Poradnik pozytywnego myślenia" to pozycja obowiązkowa! 

Millerowie 

To nie jest zwykła rodzinka… To zmyślona rodzina. David jest dealerem marihuany. Ma jednak swoje zasady. Może sprzedać towar każdemu, ale nie dzieciom. Jego dobry uczynek ma tragiczne skutki - zostaje napadnięty i okradziony z pieniędzy oraz towaru. Wobec tego staje się dłużnikiem swojego dostawcy - Brada. Ten, w ramach odkupienia win, każe Davidowi odebrać sporą dostawę towaru z Meksyku. Aby ratować swoje życie obmyśla plan i składa sobie swoją „rodzinę”. Za pomocą sąsiadów - cynicznej striptizerki Rose, niedoszłego klienta Kenny’ego i sprytnej nastolatki Casey wpada na plan doskonały… A może jednak coś pójdzie nie tak? Zobaczcie koniecznie film "Millerowie"! 

 

A jeśli potrzebujecie więcej dobrych komedii to sprawdźcie takie tytuły jak „Pojedynek”, „Powiedz tak” oraz „Noc w muzeum 2”. 


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO