Czy przemyt się powiedzie?

Millerowie - ten plan jest niezawodny

„Millerowie” to film nakręcony w 2013 roku, którego reżyserem jest Rawson Marshall Thurber. Produkcja jest amerykańską komedią, której odmówić nie można specyficznego poczucia humoru. Obecnie produkcję obejrzeć można za pośrednictwem internetu. 

Tytuł oryginalny: We're the Millers
Gatunek: Komedia
Reżyseria: Rawson Marshall Thurber
Kraj: USA
Rok produkcji: 2013
Platforma: Netflix

Materiały promocyjne filmu

Opis fabuły

Głównym bohaterem filmu pod tytułem „Millerowie” jest David Burke, w którego rolę wcieliłl się Jason Sudeikis. Mężczyzna jest dilerem marihuany, który sprzedaje jej niewielkie ilości miejscowym. Pewnego dnia próbuje on pomóc grupie nastolatków - w wyniku swojej empatii zostaje napadnięty i okradziony przez bandę zbirów. Teraz David nie ma wyboru i musi stać się przemytnikiem na wielką skalę - jego zadaniem jest dostarczenie dostawy Brada (swojego dostawcy) z Meksyku. Wpada on na genialny pomysł - przy pomocy znajomych organizuje on sobie fałszywą żonę i dwójkę dzieci. W amerykański dzień niepodległości Millerowie zmierzają w stronę Meksyku. Film obecnie dostępny jest w serwisach streamingowych Chili, iTunes, Netflix i Rakuten.


Zwiastun


Obsada filmu

Jason Sudeikis - David Clark
Jennifer Aniston - Rose O'Reilly
Will Poulter - Kenny Rossmore
Emma Roberts - Casey Mathis
Ed Helms - Brad Gurdlinger
Nick Offerman - Don Fitzgerald
Kathryn Hahn - Edie Fitzgerald
Molly C. Quinn - Melissa Fitzgerald
Tomer Sisley - Pablo Chacon
Matthew Willig - Jednooki

W filmie wystąpiła między innymi Jennifer Aniston, którą oglądać możemy także w filmach Tak to się teraz robi czy Kluseczka.

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO