Jest oficjalne potwierdzenie

Marcin Dorociński zagra w 7. i 8. części Mission: Impossible u boku Cruse'a

Marcin Dorociński poinformował, że wystąpi w kultowej serii z Tomem Curisem, czyli w "Mission: Impossible". Aktor pojawi się nie tylko w 7., ale także w 8. części filmu. Tym samym oficjalnie potwierdził to, o czym w branży dyskutowano już od dłuższego czasu. 

Materiały promocyjne filmu; Facebook Marcin Dorociński

Dorociński w Mission: Impossible 7 i 8

Od wielu tygodni reżyser Christopher McQuarrie pokazywał pewne tropy, które kazały sądzić, że Dorociński pojawi się w obsadzie "Mission: Impossible Dead Reckoning - Part 1" lub "Mission: Impossible Dead Reckoning - Part 2". Aktor dostał zielone światło od producentów, aby pochwalić się tym na swoich mediach społecznościowych. Na jego fanpage'u na Facebooku pojawił się wpis: 

Kiedy w 1996 roku pojawiła się pierwsza część serii MI, byłem jeszcze studentem @akademia_teatralna. Toma Cruise widziałem w @topgunmovie i na plakatach u koleżanek, a plan filmowy zza okna przejeżdżając autobusem 119 obok @wfdif.chelmska21 przy Chełmskiej. I gdyby ktoś powiedział mi wtedy, że 26 lat później będę grał w ostatnich dwóch częściach sagi o Ethanie Huncie, u reżysera, który napisał scenariusz filmu „Podejrzani” i „Top Gun: Maverick” to powiedziałabym - „nie, to niemożliwe”, popukałbym się po głowie i czym prędzej się oddalił.

Załączył do tego również zdjęcie z filmu, które wcześniej pojawiało się na stronie reżysera produkcji. Dorociński w swoim wpisie napisał także, że nagrał 1200 tak zwanych "self tape'ów", które wysyła się na przesłuchania. Prawie wszystkie były przegrane, a tylko w dwóch produkcjach udało mu się dostać rolę. Są to właśnie role w dwóch najnowszych częściach Mission: Impossible, a także w serialu "Wikingowie: Walhalla". 

Premiera "Mission: Impossible 7" już w 2023 roku. 8. część produkcji pojawi się z kolei w roku 2024. 


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO