O czym będzie?

Liam Neeson razem z synem zagra w filmie „Made in Italy”. Fabuła, zwiastun i data premiery

Liam Neeson niebawem wystąpi ze swoim synem, Micheálem Richardsonem, w najnowszym filmie zatytułowanym „Made in Italy”. Produkcja jest debiutem reżyserskim aktora Jamesa D’Arcy’ego, który zasłynął przede wszystkim z roli Edwina Jarvisa, czyli pomocnika Howarda Starka w serii filmów Marvela. Aktor pojawił się między innymi w filmie „Avengers: Koniec gry”, a także występował w „Dunkierce” oraz serialu „Homeland”. Scenariusz do filmu napisał sam reżyser. Na ekranie zobaczymy również takich aktorów jak Vleria Bilello, Marco Quaglia, Lindsay Duncan, Helena Antonio i Gian Marco Tavani. Premiera filmu ma się odbyć w Stanach Zjednoczonych 7 sierpnia 2020 roku. Pojawi się on wówczas również na platformach streamingowych. Na razie jeszcze nie wiadomo, kiedy produkcję będziemy mogli zobaczyć w Polsce.

"Przykładny obywatel"/Materiały prasowe

Micheál Richardson jest jednym z dwojga dzieci Liama Neesona i pochodzi ze związku aktora z jego tragicznie zmarłą żoną, Natashą Richardson. Neeson ma również drugiego syna, Daniela.

Opowieść o rodzinnych relacjach

Film będzie dramatem, który opowiada o odbudowywaniu nadszarpniętych relacji między ojcem i synem. Liam Neeson wcieli się w pochodzącego z Londynu artystę Roberta, który postanawia powrócić do malowniczej Toskanii razem ze swoim synem Jackiem, którego zagra Micheál Richardson. Mężczyzna będzie chciał sprzedać znajdującą się tam willę, którą odziedziczył po zmarłej żonie. Obaj nie przewidzieli jednak, że okazały dom popadł w ruinę. Kosztowny i wyczerpujący remont budynku staje się przyczyną konfliktu między dwoma bliskimi sobie mężczyznami. Wkrótce zdecydują się poprosić o pomoc okolicznych mieszkańców. Spotkania z nowo poznanymi ludźmi, a także wspólna praca przy remoncie rodzinnej willi sprawi, że relacje ojca i syna zaczną pomału ulegać zupełnej przemianie. Twórcy pokazali już pierwszą zapowiedź nowej produkcji, którą możecie zobaczyć poniżej.

Jeśli zainteresował was nowy film z Liamem Neesonem, z pewnością spodoba wam się również poruszający dramat „Miłość”. Polecamy także obejrzeć takie filmy jak „Para na życie” oraz „Boisko bezdomnych”.


Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO