Tak zachęcają do obejrzenia finałowego sezonu

Kruk. Canal+ udostępnia pierwszy sezon serialu za darmo

W grudniu na Canal+ rozpocznie się emisja finałowego sezonu serialu "Kruk", w którym to Michał Żurawski gra główną rolę. Z tej właśnie okazji platforma wpadła na pomysł, jak zachęcić widzów do zapoznania się z tą produkcją. Teraz każdy może oglądać pierwszy sezon "Kruka" zupełnie za darmo. 

Materiały promocyjne serialu

Kruk - pierwszy sezon za darmo 

Z okazji premiery 3. sezonu serialu "Kruk" o podtytule "Jak tu ciemno", Canal+ wyszedł z propozycją dla widzów. To specjalna akcja dla wszystkich, którzy nie widzieli (albo widzieli, ale chcą odświeżyć sobie pamięć) serialu - pierwszy sezon tej klimatycznej produkcji będzie dostępny do obejrzenia na Canal+ zupełnie za darmo. Co więcej - pierwszy odcinek sezonu dostępny jest również na kanale Canal+ Polska na YouTube

Spekuluje się, że ta promocja będzie trwała cały miesiąc, ale nie ma żadnych potwierdzonych informacji na ten temat. Dlatego im szybciej obejrzymy - tym lepiej.


Kruk - o czym opowiada serial? 

Całość to opowieść o Adamie Kruku, który jest komisarzem policji. Mężczyzna próbując zamknąć historię z przeszłości i rozwiązać swoje traumy, powraca do Białegostoku, gdzie pewne wydarzenia i lokalne śledztwa zatrzymują go na stałe. A Kruk nie jest człowiekiem, który się wycofuje. Wręcz przeciwnie - jest w stanie zrobić naprawdę wiele, aby rozwiązać sprawy, w które się angażuje. 

W rolach głównych można zobaczyć wspomnianego wcześniej Michała Żurawskiego, ale także Magdalenę Koleśnik, Tomasza Włosoka czy Danutę Kierklo. Autorem scenariusza jest Jakub Korolczuk, a reżyserami - Maciej Pieprzyca i Adrian Panek. 

Wszystkie trzy sezony "Kruka" można oglądać na platformie Canal+ online, a pierwszy odcinek finałowego sezonu pojawi się tam już 9 grudnia. 


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO