Gdzie teraz będzie kręcił?

Klub Północny. Nie będzie 2. sezonu serialu, a Flanagan odszedł od Netfliksa

Mike Flanagan, który odpowiada za stworzenie dla Netfliksa takich produkcji jak "Nawiedzony dom na wzgórzu", "Nocna msza" czy niedawnego "Klubu Północnego", kończy swoją współpracę ze wspomnianym gigantem. Serial "Klub Północny" został skasowany i nie dostanie 2. sezonu, a Flanagan przechodzi na inną platformę streamingową. Gdzie teraz będzie "straszył" widzów? 

Materiały promocyjne serialu

Mike Flanagan odchodzi z Netfliksa 

Flanagan odpowiadał nie tylko za wyżej wspomniane produkcje, ale miał na swoim koncie również inne seriale np. "Nawiedzony dwór w Bly", ale także filmy np. "Hush" oraz "Doktor Sen". W tym roku pojawił się na platformie Netfliks jego serial "Klub Północny" i zakończenie tego serialu grozy dla młodzieży sugerowało, że będzie kontynuacja. Jak podają jednak media (The Wrap, serialowa.pl) - platforma skasowała produkcję. A to zaledwie początek informacji... 

Serwis Deadline poinformował bowiem, że Flanagan i jego współpracownik Trevor Macy podpisali umowę z... Amazon Studios. W ramach tego kontraktu duet będzie rozwijał i produkował projekty poprzez swoją firmę Intrepid Pictures. 


Skąd taka decyzja? Tego nie wiadomo, można się jedynie domyślać. Netflix niedawno postanowił wprowadzić wersję serwisu z reklamami, a z tego faktu absolutnie nie są zadowoleni twórcy - w tym właśnie rzeczony Mike Flanagan. Zapewne spora w tym również wina faktu, że "Klub Północny" został skasowany. Sam Flanagan niejednokrotnie podkreślał, że w przeciwieństwie do wszystkich innych jego produkcji, ta właśnie od początku miała być wielosezonowa. 

Ciężko jednak dywagować - z pewnością, kiedy pojawią się w tej kwestii nowe informacje, pojawią się także u nas. 


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO