Eksperymentalna produkcja

Kaleidoscope. Zapowiedź nowego serialu Netfliksa

Netflix uwielbia eksperymentowanie. Nie powinno nas więc dziwić, że tworzą właśnie kompletnie szaloną propozycję, czyli... nielinearny thriller o tytule "Kaleidoscope". Co wiadomo o produkcji i kiedy będziemy mogli zobaczyć nowy serial na platformie? Wszystkiego dowiecie się w artykule. 

Materiały promocyjne serialu

Kaleidoscope - o czym opowie? Kiedy premiera? 

Serial, początkowo zatytułowany "Jigsaw", to thriller, który ma mieć osiem odcinków. Showrunnerem jest Eric Garcia, a wspomaga go producent Ridley Scott

Produkcja opowiada o mistrzach złodziejstwa. Ale nie opowiada o nich w sposób klasyczny... To układanka, która dzieje się na przestrzeni 25 lat. Serial jest nielinearny, a to oznacza, że nie będzie trzeba go oglądać od początku do końca, ale będzie można włączyć odcinki w przypadkowej kolejności, aby móc lepiej zgłębić się w zbrodnie w różnych momentach czasu. Złodzieje w serialu pracują nad odblokowaniem, pozornie, niezniszczalnego skarbca, by zdobyć największą kasę w historii. Ale zanim jednak dostaną się do gotówki - będą musieli oszukać największy na świecie zespół ochrony korporacji oraz FBI. 

Co ciekawe - każdy z odcinków jest nazwany innym kolorem. Niektórzy widzowie jako pierwszy zobaczą np. odcinek "Niebieski", a inni "Żółty". Ale i tak na końcu wszystkie elementy układanki wskoczą na swoje miejsce. 

W serialu pojawią się m.in. Giancarlo Esposito, Tati Gabrielle, Rufus Sewell czy Rosaline Elbay. 


Premiera serialu już 1 stycznia 2023 roku na platformie Netflix. 


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO