Zrozpaczona Hania ucieknie od narzeczonego

Koniec „Na dobre i na złe”: ostatni 778. odcinek zaskoczy! Hania rozstanie się z Michałem

Wielkimi krokami zbliża się tymczasowe zakończenie emisji serialu „Na dobre i na złe”. Ostatni odcinek, który ukaże się przed wakacjami, wniesie wiele zamieszania do życia bohaterów. Widzowie będą świadkami między innymi burzliwego rozstania Hani (Marta Żmuda-Trzebiatowska) i Michała (Mateusz Janicki). Doprowadzi do tego niespodziewane wyznanie Justyny (Karolina Czarnecka), która na własnym ślubie powie Michałowi, że go kocha. Zaskoczona tym i zdruzgotana Hania wybiegnie z urzędu stanu cywilnego i ucieknie bez słowa wyjaśnienia. Tylko jedna osoba będzie wiedziała, co się z nią stało – będzie nią Julka (Aleksandra Hamkało). Wielką niewiadomą będzie, czy Michałowi uda się jeszcze odzyskać Hanię.

Materiały prasowe/Artrama

Finałowy 778. odcinek serialu „Na dobre i na złe” ukaże się na antenie TVP 2 w środę, 29 kwietnia, o godzinie 20:55.

Dramatyczne rozstanie

Rozstanie Hani i Michała będzie niemałym zaskoczeniem. Jeszcze niedawno para zaręczyła się i zaczęła planować ślub. Niestety, w 778. odcinku serialu sielankę zakochanych zniszczy była narzeczona Michała, Justyna. Chociaż sama związała się z Adrianem (Maksymilian Rogacki), wciąż nie może zapomnieć o swoim byłym chłopaku. Gdy tylko Michał i Hania zjawią się na jej ślubie, wybuchnie prawdziwy skandal. W trakcie ceremonii Justyna postanowi odwołać ślub, szokując tą decyzją wszystkich zaproszonych gości. Goście zaczną się obawiać, że panna młoda źle się poczuła, ale szybko okaże się, że jest ona w pełni świadoma swoich czynów.

Chwilę później Justyna zbliży się do Michała i wyzna mu, że wciąż go kocha. Zakochany w Hani Wilczewski nie będzie chciał jej jednak słuchać. Mimo to, zdruzgotana tą sceną Hania ucieknie z urzędu, a narzeczony Justyny postanowi wymierzyć swojemu rywalowi sprawiedliwość i przystąpi do rękoczynów. Zajęty tą dramatyczną sytuacją Michał nie zdoła pobiec za Hanią i zupełnie straci z nią kontakt. Lekarka o swoich dalszych zamiarach poinformuje jedynie przyjaciółkę, której powie, że wyjeżdża z miasta. Poprosi też o zachowanie wszystkiego w tajemnicy przed jej narzeczonym.

Zobacz także: „Na dobre i na złe” - niedługo serial zniknie z anteny TVP2


Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO