Kto wygra program?

Too Hot To Handle – uda im się powstrzymać?

Nie od dziś wiadomo, że widzowie kochają programy w stylu reality show. Utożsamiają się z widzami, śledzą ich losy i przeżywają wydarzenia z małego ekranu. Niektóre z takich programów idą krok dalej i zagłębiają się w meandry ludzkiej podświadomości, popędu czy relacji międzyludzkich. Możemy więc obserwować między innymi rodzące się uczucia, które dodatkowo podsycane są przez otoczkę takiego programu. Zazwyczaj na końcu użytkowników czeka nagroda  nie wszyscy jednak okażą się jej godni. Wszystkie wymienione wyżej cechy reality show posiada „Too Hot To Handle”. 

Fotografia poglądowa

Program zadebiutował w roku 2020 i niemal z miejsca zdobył grono oddanych fanów na całym świecie. Na jego popularyzację w Polsce z pewnością ma wpływ kanał dystrybucji show – obejrzeć je można na Netflixie. 

Too Hot To Handle – zasady programu

Tropikalna plaża, ekskluzywny dom i dziesięcioro singli, którzy w nim zamieszkają. Każdy z uczestników jest seksowny i gotowy na przeżycie niesamowitej przygody. Ich marzeniem jest zgarnięcie głównej nagrody – czeka na nich aż 100 tysięcy dolarów. Tylko jeden warunek dzieli ich od potężnego zastrzyku gotówki. Uczestnikom nie wolno uprawiać seksu – pozbawieni zostali oni także możliwości całowania czy innych form zaspokajana swojego popędu. Przekroczenie ustalonych granic wiąże się z obniżeniem nagrody głównej. Pozornie proste wymagania szybko okazują się ciążącym ograniczeniem. Jak potoczą się losy śmiałków? Przekonać się o tym możecie już dzisiaj. Osiem odcinków show obejrzeć można na Netfliksie. Poniżej obejrzeć zaś możecie zwiastun pierwszego sezonu show. Uprzedzamy jednak, że może być naprawdę gorąco…

Too Hot To Handle - zwiastun
Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO