XOXO, Gossip Girl

Plotkara - oficjalny zwiastun serialu

HBO Max w końcu podzieliło się oficjalnym zwiastunem produkcji "Plotkara". Widać dokładnie, co zmieniło się od czasu oryginału. W zwiastunie możecie zobaczyć, kto tym razem wiedzie prym w szkole, a także jakie haki ma tytułowa Plotkara. Niecałe dziesięć lat - tyle musieliśmy czekać na powrót słynnego "xoxo, Gossip Girl". Koniecznie zobaczcie, co czeka na nas w zupełnie nowej odsłonie, niegdyś, popularnego serialu. 

Materiały promocyjne serialu

Plotkara - zwiastun produkcji 

Chociaż minęło dziesięć lat, to esencja tego serialu nie została zmieniona: nadal jest to opowieść o snobistycznych dzieciakach z Nowego Jorku, gdzie każdy ma swoje tajemnice. W nowej odsłonie będzie jednak nieco więcej zróżnicowania etnicznego, co jest charakterystyczne dla zmian, jakie zaszły przez te lata w NY. Co jeszcze się zmieniło? Tym razem Plotkara grozi już nie z poziomu bloga, ale Instagrama. 

Pierwszy sezon produkcji będzie liczył 10. odcinków i tam lepiej poznamy dzieciaki z prywatnej szkoły na Manhatannie. Serial pokaże też zmiany, jakie zaszły w Nowym Jorku od czasów, kiedy do szkoły uczęszczały tutaj Blair i Serena. Zobaczymy też spore zmiany w social mediach. Nadal jednak będzie to klasyczny serial o nastolatkach. 


Showrunnerem ponownie, jak przy oryginalnej "Plotkarze", jest Joshua Safran. W głównych rolach zobaczymy Emily Alyn Lind, Thomasa Doherty'ego, Tavi Gevinson, Zion Moreno, Whitney Peak, Adama Chanlera-Berata, Eli Brown, Jason Gotay oraz Jonathana Fernandeza. Głosem plotkary znowu będzie Kristen Bell

Premiera w USA już 8 lipca na HBO Max. Póki co serial nie ma polskiej daty premiery. 

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO