5 propozycji

Seriale na Disney+ Najlepsze seriale na Disney PLUS

(Aktualizacja artykułu)

Disney+ dołączył do Polski w 2022 roku, a już ma całe mnóstwo fanów. Nic dziwnego - mają sporo do zaoferowania. Oprócz klasycznych filmów Disneya i Pixara, można również oglądać filmy z uniwersum Marvela, a także programy z takich stacji jak Star czy National Geographic. Tym razem zajmiemy się serialami, które znajdują się na platformie Disney+, a które naprawdę warto obejrzeć. Zobaczcie jakie produkcje wybraliśmy. Może na coś się skusicie? 

Materiały promocyjne platformy

Zbrodnie po sąsiedzku 

Serial, który bardzo pozytywnie zaskoczył. Produkcja własna Hulu, którą bez ograniczeń można oglądać na Disney+ (w momencie powstawania tego artykułu, jest już dostępne kilka odcinków 2. sezonu, a reszta będzie pojawiała się co tydzień we wtorek). W budynku, gdzie mieszkają praktycznie sami bogacze, niemalże w sercu Nowego Jorku, dochodzi do morderstwa. Trzech mieszkańców, którzy uwielbiają podcasty true crime, zaczyna rozwiązywać to tajemnicze zabójstwo. Sami zaczynają nagrywać podcast, w którym opowiadają o postępach w ich prywatnym śledztwie... Szybko dociera do nich, że sprawcą może być jeden z mieszkańców budynku. Zdecydowanie warto obejrzeć "Zbrodnie po sąsiedzku". W obsadzie Selena Gomez, Steve Martin, a także Martin Short

Loki 

Serial opowiada o wydarzeniach, które mają miejsce w "Avengers: Koniec gry". A w zasadzie o tym, co stało się później. Alternatywna wersja Lokiego trafia do tajemniczej Agencji Ochrony Chronostruktury, czyli w skrócie AOC. To organizacja, która nie istnieje w konkretnym miejscu. Nie ma umiejscowienia w czasie czy przestrzeni. Agencja zajmuje się monitorowaniem osi czasu. AOC daje Lokiemu wybór: albo wymażą oni jego twarz z istnienia albo on pomoże im naprawić oś czasu i powstrzyma, wraz z nimi, znacznie większe zagrożenie. "Loki" to pozycja obowiązkowa dla fanów świata Marvela. Dla fanów mamy dobrą wiadomość - drugi sezon Lokiego oficjalnie potwierdzony

Szalone przygody Asa 

A oto propozycja dla młodszych widzów, dla których w zasadzie pierwotnie była kierowana usługa Disney+. Ta animacja od Pixara opowiada nam o psie Asie, który będzie, wraz z dzieciakami, odkrywał uroki mieszkania na przedmieściach. Będzie zabawnie, wzruszająco i pouczająco - czyli jak zawsze, kiedy Pixar tworzy coś dla swoich małych widzów. Serial ma, póki co, 1 sezon, ale nie jest wykluczone, że kolejne są w przygotowaniu. Produkcja zebrała sporo dobrych recenzji, więc jest spora szansa, że "Szalone przygody Asa" podbiją też serca waszych dzieci. 


Lekomania 

Taki miły. Taki życzliwy. Taki empatyczny. Ten pracujący w szkole lekarz okazuje się być uwikłany w spisek Big Pharmy. Dramat z 2021 roku, którego twórcą jest Danny Strong, który opowiada o tym, jak jedna firma wywołała największą epidemię lekomanii w historii USA. Widzowie dowiedzą się z serialu jak wyglądała (i do dzisiaj wygląda) walka z uzależnieniem od opiatów. Bohaterowie produkcji stoczą zaciekłą walkę, niemalże na śmierć i życie, z korporacją, której chciwość doprowadziła kraj do kryzysu. "Lekomania" to serial z kategorii "każdy powinien to zobaczyć". 

American Horror Stories 

Naszym zdaniem ten spin-off serii "American Horror Stories" jest bardzo udany, chociaż zbiera mieszane opinie. Każdy odcinek opowiada nam inną historię - wszystko zamknięte w zaledwie kilkudziesięcu minutach. Różni aktorzy, różne scenki, różne problemy. Nadal jednak trzyma to swój poziom. Ryan Murphy z pewnością utrzymał charakter, który wyróżniał wszystkie inne sezony AHS. Zobaczcie Billie Lourd, Cody'ego Ferna, Danny'ego Trejo czy Matta Bomera w zupełnie nowych, zaskakujących, rolach. "American Horror Stories" sprawi, że dostaniecie gęsiej skórki, bo takiej definicji horroru jeszcze nie widzieliście. 

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO