Poradnik użytkownika

Jak usunąć konto na Tumblr? Usunięcie danych z Tumblr

W internecie niemal każdy znajdzie coś dla siebie i dotyczy to także różnych portali społecznościowych czy platform mikroblogowych. Dobrym przykładem może być tutaj niezwykle popularny Tumblr, który pozwala użytkownikom tworzyć wpisy w kategoriach: tekst, obrazek, klip wideo, plik dźwiękowy, link, cytat i dialog. Sprawdzi się więc on w przypadku projektantów, twórców czy osób skupionych na swojej działalności artystycznej. Część użytkowników decyduje się jednak na opuszczenie portalu. Jak usunąć konto na Tumblr?

Fotografia poglądowa

Usunięcie konta na Tumblr jest banalnie proste i zajmuje zaledwie kilka chwil. Poniżej znajdziecie szybki poradnik, który przeprowadzi was przez ten proces.

Usuwanie konta na Tumblr

W pierwszej kolejności należy oczywiście zalogować się na nasze konto i kliknąć ikonkę konta. Pozwoli nam to przejść do sekcji "Ustawienia", gdzie znajdziemy większość funkcji i możliwości personalizacji konta, a także funkcję "Usuń konto" (znajduje się ona na dole strony). Teraz musimy potwierdzić zamiar usunięcia konta poprzez wpisanie adresu e-mail i hasła, a następnie kliknąć należy w "Usuń wszystko". Dodatkową autoryzację będą musiały przejść osoby, które korzystają z logowania dwuetapowego. Po tak przeprowadzonych działaniach nasze konto na Tumblr zostanie usunięte.

Sprawdź również aplikację Yanosik.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO