Aplikacja dla chcących się dzielić swoim życiem

Aplikacja BeReal. Pokaż, co teraz robisz i gdzie jesteś

Z aplikacji mobilnych korzystają dziś niemal wszyscy posiadacze smartfonów. Nawet najmłodsi i seniorzy obsługują za ich pośrednictwem media społecznościowe, konta bankowe czy inne rozrywkowe aplikacje. Wydaje się, że w tak skrojonym wirtualnym świecie brakuje miejsca na nowe programy, które wniosłyby coś nowego do naszej codzienności. Wyjątkiem może być aplikacja BeReal, która skupia się na autentyczności i dobrej zabawie. Aplikacja została wydana w 2020 roku, ale to dopiero w 2022 stała się jedną z najchętniej pobieranych w sieci. Co oferuje ona swoim użytkownikom?

BeReal

Aplikacje pobrać mogą zarówno posiadacze telefonów z Androidem (Google Play), jak i iPhone'ów (App Store). O popularności BeReal może świadczyć fakt, że tylko na Google Play aplikacje pobrano ponad 10 milionów razy.

BeReal - funkcje i możliwości

Działanie aplikacji opiera się na zdjęciach i powiadomieniach. Użytkownicy codziennie otrzymują notyfikację, która zachęca ich do pokazania, co aktualnie robią i gdzie się znajdują. Na wykonanie odpowiedniej fotografii użytkownik ma określone okienko czasowe. Takimi zdjęciami możemy pochwalić się zarówno w gronie znajomych, jak i udostępnić je publicznie (zobaczyć możemy wówczas, co robią inni w naszej okolicy). Na wysyłane nam zdjęcia możemy reagować (komentować lub odpowiadać dzięki wbudowanym w aplikację widżetom). Aplikacja jest nieustannie rozwijana i aktualizowana, a wszystko to sprawia, że może okazać się ciekawą formą rozrywki dla osób w każdym wieku.

Sprawdź również aplikację Booksy.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO