Hit powraca

Dom z papieru – znamy datę premiery 5. sezonu

Rok 2021 jest wyjątkowo gorący jeśli chodzi o produkcje z Netfliksa. Pierwsza połowa roku przyniosła wiele ciekawych premier, wśród których warto wymienić chociażby serialeSexify” czy „Kto zabił Sarę”. Wiele wskazuje na to, że druga połowa wcale nie będzie gorsza. Niedawno poinformowano o zakończeniu zdjęć do piątego sezonu hitowego serialu pod tytułem „Dom z papieru”. Teraz poznaliśmy daty premier obu jego części i okazuje się, że przygody bohaterów będziemy mogli prześledzić jeszcze w tym roku.

Materiały promocyjne serialu

Już teraz wiadomo, że piąty sezon będzie zarazem ostatnim – doczekamy się więc finału historii Profesora i jego bandy. Wiemy też, że do obsady dołączyli Miguel Ángel Silvestre (ma być nowym czarnym charakterem) i Patrick Criado.

Sezon 5. Domu z papieru – kiedy premiera?

Netflix rozbudził oczekiwania i niecierpliwość fanów – do sieci trafiła bowiem krótka zapowiedź finałowego sezonu. Wiemy też, że będzie on liczył sobie 10 odcinków i zostanie podzielony na dwie części. Pierwszą z nich będziemy mogli obejrzeć już 3 września 2021 roku – na drugą przyjdzie nam czekać do 3 grudnia 2021. Poniżej możecie zapoznać się ze wspomnianym wcześniej krótkim materiałem promocyjnym. Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO