Będzie hit?

Dobry opiekun. Zwiastun produkcji, opis filmu, data premiery.

"Dobry opiekun" to thriller, który powstał na podstawie prawdziwych wydarzeń. Będzie można oglądać go na platformie Netfliks i będziemy podziwiać grę aktorską Jessicy Chastain, a także Eddiego Redmayne'a, którzy zagrają tam główne role. O czym będzie produkcja, kto zajął się wyreżyserowaniem filmu i napisaniem do niego scenariusza, a także kiedy premiera? Zobaczcie także pełen napięcia trailer produkcji. 

Materiały promocyjne filmu

Dobry opiekun - trailer filmu, data premiery

Za reżyserię filmu odpowiada Tobias Lindholm, który doskonale znany jest jako scenarzysta filmu "Na rauszu". Zajmował się również nakręceniem dwóch odcinków lubianego serialu "Mindhunter" (a to nie są jego jedyne dokonania). Autorką scenariusza jest Krysty Wilson-Cairns, która była niegdyś nominowana do Oscara za film "1917". 

W filmie zagrają nie tylko Jessica Chastain i Eddie Redmayne, ale także Nnamdi Asomugha, Kim Dickens oraz Noah Emmerich. 

O czym dokładnie jest produkcja? Film ma opowiedzieć o Amy, która jest pielęgniarką o ogromnym zaangażowaniu i samotną matką, która zmaga się z poważną chorobą serca. Nocne zmiany na OIOM-ie doprowadzają ją na skraj wyczerpania. Niespodziewanie dostaje pomoc Charliego, który wydaje się być wrażliwym pielęgniarzem, pomaga jej w obowiązkach i przy nim wszystko staje się prostsze. Rodzi się między nimi więź przyjaźni i Amy zaczyna wierzyć, że z nim u boku wszystko się poukłada. Niespodziewanie zaczyna dochodzić do tajemniczych zgonów pacjentów, co sprawia, że wszczęte zostaje postępowanie, a głównym podejrzanym jest Charlie. Amy zaryzykuje życie i bezpieczeństwo dzieci, aby odkryć prawdę. 


Premiera na platformie Netfliks już 26 października 2022 roku. 

Zobaczcie zwiastun produkcji: 

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO