Powraca Buscemi i Redcliff

Cudotwórcy: Szlak oregoński - nowy sezon!

"Cudotwórcy: Szlak oregoński" to nowy sezon serialowej antologii, w której każdorazowo grają m.in. Steve Buscemi oraz Daniel Radcliffe. Tym razem fabuła całej historii będzie osadzona na Dzikim Zachodzie. Już niebawem odbędzie się premiera nowego sezonu. O czym dokładnie opowie produkcja? Sprawdźcie wszystko, co wiemy o sezonie serialu. 

Materiały promocyjne serialu

Cudotwórcy: Szlak oregoński 

Akcja trzeciego sezonu "Cudotwórców" zabierze widzów na Dziki Zachód. A dokładniej do roku 1844, kiedy to pełen ideałów kaznodzieja łączy się z poszukiwanym banitą, a także żądną przygód mężatką, aby poprowadzić karawanę wozów na zachód szlakiem Oregonu. 

W nowym sezonie serialu poniwnie zobaczymy Daniela Radcliffe'a, Steve'a Buscemi i Geraldine Viswanathan. Twórcą serialu jest Simon Rich. Obowiązki showrunnerów w tym sezonie pełnią Dan Mirk i Robert Padnick. Obowiązki producentów wykonawczych pełnią m.in. Lorne Michaels oraz Katy Janson, ale także Daniel Radcliffe, Steve Buscemi oraz Robert Padnick. 

Premiera 3. sezonu "Cudotwórcy" z podtytułem "Szlak oregoński" odbędzie się 14 lipca w HBO GO. Tego dnia zostanie dodany pierwszy odcinek. A premiera kolejnych 10 odcinków co tydzień, w środę. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO