Trwa poszukiwanie dziecka

Child Alert. 10-letni Ibrahim uprowadzony przez Marokańczyka. Policja poszukuje dziecka

Policja poszukuje 10-latka o imieniu Ibrahim, który został uprowadzony w Gdyni przez obywatela Maroko. W komunikacie podkreślono, że mężczyzna może być niebezpieczny. Chłopiec ma 150cm wzrostu i brązowe włosy oraz oczy. W chwili porwania miał na sobie pomarańczową kurtkę, białą bluzę z Kaczorem Donaldem, jeansowe spodnie ze ściągaczami i czarne buty z odblaskami. Porywacz uprowadził go srebrnym kombi o numerze rejestracyjnym zaczynającym się od liter WN.

childalert.pl

Mężczyzna, który uprowadził dziecko, na stałe mieszka w Belgii. Jest biologicznym ojcem Ibrahima, ale belgijski sąd pozbawił go praw rodzicielskich. Chłopiec również urodził się w Belgii. Jego matka przyznała dziennikarzom Polsat News, że nie była to pierwsza próba porwania jej dziecka. Pierwsza miała miejsce w marcu 2019 roku.

Uprowadzenie

10-latek ostatnio był widziany przy ulicy Ledóchowskiego na Obłużu w Gdyni. W nocy z niedzieli na poniedziałek biologiczny ojciec Ibrahima pobił 41-letnią matkę chłopca. Komisarz Krzysztof Kuśmierczyk z KMP w Gdyni powiedział w rozmowie z Polsat News:

Z relacji matki wynika, że w niedzielę ok. godz. 21 doszło do zdarzenia, podczas którego biologiczny ojciec dziecka podszedł do matki, uderzył ją w głowę, siłą wciągnął dziecko do samochodu i odjechał.

Mężczyzna razem z chłopcem odjechał srebrnym kombi w kierunku ulicy płk. Dąbka.

Funkcjonariusze policji zablokowali drogi oraz powiadomili straż graniczną. Policja apeluje, żeby nie podejmować działania na własną rękę i wszelkie informacje, które mogłyby pomóc w odnalezieniu dziecka, zgłaszać na numer alarmowy 995. Funkcjonariusze gwarantują informatorom anonimowość.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO